Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: zorro  u Travanj 08, 2018, 21:20:34
Lajkam druze [emoji106]..ja danas nigdi..malo sam jucer do Vrhovaca popreko..pa uvece na party..tak da danas nisam bio nizasto ;)

Poslano prekoku*ca

Ja umalo danas došao do Požege.  :shhh: Rek'o sad ću ja samo da odvalim Kamenska-Voćin-Kamenska... al prekasno sam krenuo, pa se vratih doma. BTW, al su zasrali onu krasnu cestu s jebenim bitumenskim zmijicama!  :thumbdown:
mob: 095/573-6874

Saxi

Odlicnan izlet I super fotke, fenomenalno iskorišćeno vreme [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Gato

Citat: Bagy  u Travanj 08, 2018, 21:54:04
Ja umalo danas došao do Požege.  :shhh: Rek'o sad ću ja samo da odvalim Kamenska-Voćin-Kamenska... al prekasno sam krenuo, pa se vratih doma. BTW, al su zasrali onu krasnu cestu s jebenim bitumenskim zmijicama!  :thumbdown:

Takva sranja u normalnoj zemlji nikom ne padaju na pamet :thumbdown:, jer odgovorni znaju da se cestama ne vozi samo na 4 kotača. 

tibertov

Nije prilagodio brzinu uvjetima na cesti...to im je omiljena rečenica, a ne pitaju se je li cesta opće pripremljena za vožnju motorima.

Po meni je u redu ako te znakom prije upozore kao u Sloveniji da je ispred tebe cesta s tim bitumen zmijicama, ali kod nas to nije moguce jer bi znak morali stavljat svako malo [emoji23].

Ponti

Citat: tibertov  u Travanj 16, 2018, 18:18:51
Nije prilagodio brzinu uvjetima na cesti...to im je omiljena rečenica, a ne pitaju se je li cesta opće pripremljena za vožnju motorima.

Po meni je u redu ako te znakom prije upozore kao u Sloveniji da je ispred tebe cesta s tim bitumen zmijicama, ali kod nas to nije moguce jer bi znak morali stavljat svako malo [emoji23].

Dobre gume rješavaju zmijice :)

zorro

 :bzvz: ..moje čeparice izuju svaku zmiju iz kože  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Kak moj kolega Zorro zna reči "poslano preko kur*a".

... Postalo je trend blaglosovit motor pred sezonu ovih godina, ja se dao u inat i krstio ga :smijeh:


Ćoso

Neka ti je sa srećom direktore [emoji1303]. Ti ga bar izguštaš (**be te jel' pravi enduro ili ne, međutim to je za druge teme...***uckam malo [emoji1303])

zorro

Citat: Patak  u Travanj 17, 2018, 23:18:04
Kak moj kolega Zorro zna reči "poslano preko kur*a".

...


ne kažem to ja..to onaj glupi tetrapak  :-\

..a dobro si ga uredio  :thumbup:  :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

...jes vala, dobro si ga uredio kume moj :smijeh: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Ja uopče ne vidim gdje je kršten-razbit!?!?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Patak

Citat: Ćoso  u Travanj 17, 2018, 23:30:51
Neka ti je sa srećom direktore [emoji1303]. Ti ga bar izguštaš (**be te jel' pravi enduro ili ne, međutim to je za druge teme...***uckam malo [emoji1303])

Pravi enduro, kak suzki veli "Dual Sport" ili ti po Hrvatski - sve može ;)

Citat: Suki  u Travanj 17, 2018, 23:51:51
...jes vala, dobro si ga uredio kume moj :smijeh: :thumbup:

Kume s guštom :ooda:

Citat: Danijel 23  u Travanj 18, 2018, 08:32:22

Ja uopče ne vidim gdje je kršten-razbit!?!?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Kršten je na Krndiji u blatu s svih strana :smijeh:

Patak

KaKo zajebati ViKeNd?! Odvoziti đir za gušt prije njega ;)


Patak

Pred kraj ladna piva na Jankovcu. cca 200 km, 5h vožnje, preznojio se 5 puta, dehidrirao 3 puta, pregladno 2 puta, to je što se tiče mene, sukac se nešto žalio na temperaturu al nebitno. PI...ČKIN dim usporedbi s vožnjom u Istanbulom :smijeh:

Saxi

Odlična tura i fotke [emoji41]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka