Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

bajki


zorro

Citat: bajki  u Svibanj 02, 2018, 07:41:16
I u kojoj je sastavio? :thumbup:
u 3. .i to jedva ..baš ko za k. taj dio mekan i jednostavno nemre okrenut..zablokira ..bilo je samo bitno da uhvati..zavrti ..i znao sam da će upalit ..u zadnji čas  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki


Vinko

Zorro...to su te šumske dogodovštine, tu treba snalažljivosti i iskustva  :gimme5: :thumbup:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Suki

Citat: Vinko  u Svibanj 03, 2018, 07:52:23
Zorro...to su te šumske dogodovštine, tu treba snalažljivosti i iskustva  :gimme5: :thumbup:
....cccc....ma de ajd Vinko, ne baljezgaj :bzvz:....nego, jes ti kad bio u Istanbulu :misli:.


:smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 03, 2018, 14:10:34
....cccc....ma de ajd Vinko, ne baljezgaj :bzvz:....nego, jes ti kad bio u Istanbulu :misli:.


:smijeh: :smijeh:

Šta se ti smiješ, kada budeš na Malti na T raskršću javi se. Ili u Andori na Pirinejima preko 2000 m u magli gdje vidiš 7 m ispred sebe ili na Siciliji u Catniji parkiraj motor bez nadzora ili u Monaku turiraj akrapoviča u tunelu ... ops, ti nemaš akrapoviča :buahaha:

Suki

 :smijeh: :smijeh:...a jes ti ikad prošo lenijom od Hrkanovaca do Musića, pa  preko Levanjske presjeko na Milinac i dalje na Čenkovo?! :ooda: :P...
:beer:
:moto2:

098 9232180

fatboy

Dalo bi se.od ovih vasih zemljopisnih nabrajnja, slozit manji atlas... :smijeh:

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 03, 2018, 15:44:23
:smijeh: :smijeh:...a jes ti ikad prošo lenijom od Hrkanovaca do Musića, pa  preko Levanjske presjeko na Milinac i dalje na Čenkovo?! :ooda: :P...
:beer:

A šta ćeš nego po lenijama, zato si i kupio one buldožer gume  :buahaha:


Suki

:moto2:

098 9232180

Patak

Citat: Suki  u Svibanj 03, 2018, 15:44:23
:smijeh: :smijeh:...a jes ti ikad prošo lenijom od Hrkanovaca do Musića, pa  preko Levanjske presjeko na Milinac i dalje na Čenkovo?! :ooda: :P...
:beer:

:smijeh: :ooda: :thumbup:

zorro

Rekla bi Markanova majka.."lako budali naći puta"  :-\
Trebao je danas i drug Stane..međutim..sjebo nogu na nogometu  :ebudale:  :tongue: ..pa krenuli Markan i ja solo pokušati (naglasak na pokušati) do tog Maximovog hrasta. Međutim..kak je zadnja 2-3 dana padala kiša i to jebački..nismo baš očekivali da će biti toliko blato..falilo nam je još 100-200 m. da izađemo iz sranja na bolji put..međutim..ja sam sjebao nogu (il sam jebački istegnuo il mi je pukao mišić lista potkoljenice) ..tak da samo bili prisiljeni vrnut se ..pa smo otišli na malo lakše "terene"  :)
..Uglavnom..Stane..pripremi se kad se izlječimo obojica  :smijeh:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

..i na kraju..lagani uspon na brdo..jedan veliki plato ..vidikovac s lijepim pogledom
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


Suki

:moto2:

098 9232180