Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Vinko  u Lipanj 07, 2018, 07:39:34
Kad se gurtne vade to je već extreme hard enduro  :smijeh:
Imamo mi jednog koji uvijek kaže da ga svaka vožnja košta 100€....sad si i ti u toj klasi :tongue:
Ovaj štitnik volana je vjerojatno kinez, puca ko staklo, imao na DRZniku, jel i ovaj nogar isto čajna?
Inače ko i uvijek  :thumbup: :thumbup: :thumbup: za vožnju...
Ma gurtna je trebala za jebenih 50 m.
..je prijatelju moj..sve je to kinesko  :-X ..i opet će ić takvo..bolje da pukne 100-200 kn. neg soma-2  :-\
..a sam pad je bio eventualno 50% zbog zajebanog terena..a ostalih 50 zbog umora na onih spomenutih 50 m. jednostavno više ni ruke ni noge nisu imale snage držat motor  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 07, 2018, 08:11:26
Ma gurtna je trebala za jebenih 50 m.
..je prijatelju moj..sve je to kinesko  :-X ..i opet će ić takvo..bolje da pukne 100-200 kn. neg soma-2  :-\
..a sam pad je bio eventualno 50% zbog zajebanog terena..a ostalih 50 zbog umora na onih spomenutih 50 m. jednostavno više ni ruke ni noge nisu imale snage držat motor  :-X

E, imam za tebe jedan pero lagan motor koji će za tjedan dana u prodaju .... ktm 450 (mislim exc ili tako nekako), dva kompleta felgi, jedne super moto, druge kramponi. Mislim da ima nešto preko 70ks. Registriran, legalan i sve 1/1. Mislim da je 2010, kilometara 13 ili 16 tisuća, a sati oko 300.
Cijena će biti 30.000 kn ili nešto malo manje, ako ja urgiram jel :)

Sada se sjetih .... da imaš malog stroma 2012. ili mlađeg čovjek bi se mijenjao + njegova nadoplata.

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 07, 2018, 08:44:20
E, imam za tebe jedan pero lagan motor koji će za tjedan dana u prodaju .... ktm 450 (mislim exc ili tako nekako), dva kompleta felgi, jedne super moto, druge kramponi. Mislim da ima nešto preko 70ks. Registriran, legalan i sve 1/1. Mislim da je 2010, kilometara 13 ili 16 tisuća, a sati oko 300.
Cijena će biti 30.000 kn ili nešto malo manje, ako ja urgiram jel :)

Sada se sjetih .... da imaš malog stroma 2012. ili mlađeg čovjek bi se mijenjao + njegova nadoplata.
Fala lipa  :-* ..al ne  ;)  ..plan je uzeti dr-a 350 ..a da ne prodajem mog konjića ..znam da će biti problema sa hanumom ak budu 2 motora..al ona je manji problem..u biti ..nema problema..jer nema para  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Ne bi teo da se mešam, alio šta će ti DR i Pegaso zajedno?? Šta ti nije bolje za ta tvoja planinarenja tražiti nekog 125 kubika? Lakše i jeftinije - bar bi trebalo biti... :misli:

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/suzuki-rmz-125-cm3-oglas-25719688

ili

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-yz-125-cm3-oglas-25659594

Naravno, ako se parama može. Ili onaj Kawasaki KX 125 što ga je i vojska nekad imala...

fatboy


zorro

Citat: fatboy  u Lipanj 07, 2018, 10:24:54
Ne bi teo da se mešam, alio šta će ti DR i Pegaso zajedno?? Šta ti nije bolje za ta tvoja planinarenja tražiti nekog 125 kubika? Lakše i jeftinije - bar bi trebalo biti... :misli:

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/suzuki-rmz-125-cm3-oglas-25719688

ili

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-yz-125-cm3-oglas-25659594

Naravno, ako se parama može. Ili onaj Kawasaki KX 125 što ga je i vojska nekad imala...
125 ne dolazi u obzir (imam ga već Aprilia ETX (28 ks)..eno ga u šupi..sve složeno sam treba klip staviti..) :bzvz:
..a moj pegasac mi je kad me ufati želja za asfaltom..ili kad ekipa ide na kakav đir  ;) ..tak da nema šanse da ga prodam..il će i dalje bit kao i do sad ..DUAL..mjenjat kotači po želji  :thumbup:
..ili će biti DR 350 za šumu, a njega ostavit za cestu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 07, 2018, 10:35:00
125 ne dolazi u obzir (imam ga već Aprilia ETX (28 ks)..eno ga u šupi..sve složeno sam treba klip staviti..) :bzvz:
..a moj pegasac mi je kad me ufati želja za asfaltom..ili kad ekipa ide na kakav đir  ;) ..tak da nema šanse da ga prodam..il će i dalje bit kao i do sad ..DUAL..mjenjat kotači po želji  :thumbup:
..ili će biti DR 350 za šumu, a njega ostavit za cestu

Jel ti Suki neki rođak .... on alfe, ti aprilije  :buahaha:


zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 07, 2018, 10:38:00
Jel ti Suki neki rođak .... on alfe, ti aprilije  :buahaha:
ne rođak..gay frend  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Lipanj 07, 2018, 10:44:56
ne rođak..gay frend  :tongue:
...ma kakav gay :bzvz:...peder obični :) :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

fatboy


Vinko

Zna Zorro kaj oce, sretno u pronalsku 350tke.......mozda uvoz najbolje........
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

..prije 2 tjedna..kRRndijsko-Stanetova zen klupa osvojena ..naša zastava je zabodena..a ti Stane sad ponudi cifru  :novac:  da je otkupiš  :tongue:

:blato:

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10215622966755613/
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Lipanj 10, 2018, 15:25:40
..prije 2 tjedna..kRRndijsko-Stanetova zen klupa osvojena ..naša zastava je zabodena..a ti Stane sad ponudi cifru  :novac:  da je otkupiš  :tongue:

:blato:

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10215622966755613/
:gimme5: :bravo: Dvije stvari...prvo, zašto ne vodiš ti, ako imaš navigaciju i vidi se da znaš bolje od Marka, a drugo, bilo bi super kada bi si u dogledno vrijeme za sitne pare nabavili neku komunikaciju i lijepo se domunđavali u vožnji gdje treba skrenuti

zorro

Citat: Osy  u Lipanj 10, 2018, 15:48:10
:gimme5: :bravo: Dvije stvari...prvo, zašto ne vodiš ti, ako imaš navigaciju i vidi se da znaš bolje od Marka, a drugo, bilo bi super kada bi si u dogledno vrijeme za sitne pare nabavili neku komunikaciju i lijepo se domunđavali u vožnji gdje treba skrenuti
1. stvar..uprav zato što ja Markana mogu pratiti..a da ja vodim morao bi cijelo vrijeme gledati u retrovizor i paziti da ne budem prebrz
2. stvar..nisam razmišljao uopće o tome  :huh:  jer je općenito ne volim..ali lajkam  :thumbup: ..za ovakve stvari stvarno bi nam bilo od koristi  :ooda:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: