Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: zorro  u Lipanj 10, 2018, 15:59:49
1. stvar..uprav zato što ja Markana mogu pratiti..a da ja vodim morao bi cijelo vrijeme gledati u retrovizor i paziti da ne budem prebrz
2. stvar..nisam razmišljao uopće o tome  :huh:  jer je općenito ne volim..ali lajkam  :thumbup: ..za ovakve stvari stvarno bi nam bilo od koristi  :ooda:
2. stvar...bez zajebancije...sve prednosti komunikacije smo otkrili prošle godine Suki i ja kada smo se vozili...dosta daleko je hvatala...prvi puta kada mi je pregorila žarulja od maglenke, drugi puta kada sam ostao bez goriva, treći puta kada mi je otpao mobitel i četvrti puta kada sam ostao bez goriva :ooda: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

zorro

ne zajebavam se..predložit ću Markanu.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Lipanj 10, 2018, 17:57:20
ne zajebavam se..predložit ću Markanu.
:thumbup: Naše su ovakve, ali ima ih raznih...sad kad smo išli za Rijeku, Dija i ja normalno pričali, baterija trajala cca 7 sati...iskreno, nisam vjerovao u kvalitetu, ali mislim da traju već nekih 5 godina :thumbup:
https://m.ebay.com/itm/2pcs-Bluetooth-Intercom-Communication-Motorcycle-Motorbike-Interphone-Headset-US/142822124314?hash=item2140dcab1a:g:a9cAAOSwWCBazHgm

zorro

Moram pitat Sukija koliko šušte na brzinama od 50-100  :thumbup:
..tebi ne vjerujem..ti i tibi ste cigo koji uvijek svoga konja fali  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Bioh danas gore :), zastava skinita!

Morate još puno voziti :P preostaje Maxim, Kapavac, Crni Vrh, Vrani Kamen, Čardak Dilj Gora, Petrov Vrh - Darurav, Omanovac, Brezovo polje...Dost je bilo, neću više nabrajati :smijeh:...Ovo je samo u našoj okolici  ;)

Saxi

Skitnice svaka čast na podvigu [emoji869]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Ćoso


Patak

Citat: Ćoso  u Lipanj 10, 2018, 22:15:02
A Kozja glava?

Nije kozja već "Goveđa glava" :P Iznad Feričanaca, na tome brdu se nalazi jedno ond naj lijepših vinograda s vrlo kvalitetnom široko poznatom frankovkom iz Feravina - Feričanci u Slavoniji ;)

Ćoso


zorro

..Ivačka glava..najljepši pogled u podsavezu  :klanjase:
..jedino što se nemre doći motorom tik na nju..50-ak m. ispod sam došao
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


agolac

Citat: Patak  u Lipanj 10, 2018, 22:01:34
Bioh danas gore :), zastava skinita!

Morate još puno voziti :P preostaje Maxim, Kapavac, Crni Vrh, Vrani Kamen, Čardak Dilj Gora, Petrov Vrh - Darurav, Omanovac, Brezovo polje...Dost je bilo, neću više nabrajati :smijeh:...Ovo je samo u našoj okolici  ;)

Call Of Duty, Capture The Flag. Uu zajebana igra  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

A tek "Rogin kamen"? Pfff, prekrasno :ooda: :kava:


Patak

Citat: agolac  u Lipanj 10, 2018, 23:27:21
Call Of Duty, Capture The Flag. Uu zajebana igra  :buahaha:

Odavno sam sve zastave osvojio :takocebit: :kuri:

zorro

Citat: Patak  u Lipanj 10, 2018, 23:42:01
Odavno sam sve zastave osvojio :takocebit: :kuri:
..i ja sam u tvojim godinama igrao te igrice  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: