Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Ćoso


Danijel 23

 :thumbup: svaka ćast...al bio bi red da se taj most popravi i da mi sa težim motorima isprobamo nosivost!  :belj:

zare

Legende  :bravo:
Pod hitno traži lakši motor :blato:

Patak

Citat: zorro  u Kolovoz 25, 2018, 11:06:22
..nije za falit se..al hebiga  :-X
..ovo ne pokušavajte kod kuće  :smijeh:

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10216222087613260/

Druže moj s tobom uvijek neke akcije :smijeh:

Šalu na stranu, gledam par puta video zajeban pad - strašno mali zalet, težak motor, mali hod prednjih vilica, visina i pad...Nadam se da koljeno bude Ok :thumbup:

Nema druge - promjena motora, spominjem ti više puta ak misliš voziti off s motorom... s DR budeš se vratio u mladost ;)

agolac

I onda će pisati "Nikad padano"  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 26, 2018, 10:10:55
I onda će pisati "Nikad padano"  :ebudale:
U nekoj blizoj buducnosti nemam plan da ga prodam..ostavljam ga za cestu..konjic je zmaj..hanuma se vise ne vozi..tak da za mene solo..mogu se vozit sa somarama bez problema..dokazano [emoji14]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Sad pogledah klip, konjine bre, niste normalni, negde ćete kosti ostaviti, lepo zajeban pad i u trenu kao ptica u vazduhu letis, gde vi prodjete tu trava ne raste više, alal vam vera na trudu, trebalo je izvući Pegaza, iscimali ste se muški, drago mi je da ste dobro [emoji8]

zorro

Citat: Saxi  u Kolovoz 26, 2018, 15:46:17
Sad pogledah klip, konjine bre, niste normalni, negde ćete kosti ostaviti, lepo zajeban pad i u trenu kao ptica u vazduhu letis, gde vi prodjete tu trava ne raste više, alal vam vera na trudu, trebalo je izvući Pegaza, iscimali ste se muški, drago mi je da ste dobro [emoji8]
Na kraju videa onaj titl sve kaže
.."sve je dobro kad se dobro svrši"  :)
..a sva ta zajebancija je bila vrijedna samo one planinarske stazice kojom smo od mostića došli do 2 hrasta  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

A tko će da opravi mostić koji ste razvalili :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 26, 2018, 16:57:22
A tko će da opravi mostić koji ste razvalili :smijeh:
Park prirode Papuk  :finger:
..lijepo je Marko na kraju videa rekao..mi smo spasili eventualne prolaznike ili planinare od težih posljedica  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

A ja mislio da smo samo mi u Zagorju blesavi :ebudale: :smijeh: :tongue:
To su dogodovštine koje se pamte :thumbup:
Sreća kaj nisi sam bil, dići letećeg konja iz ovog polozaja jako tesko, muda bi otegnia :tongue: :beer:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

..Markan nam je samoincijativno bez dogovor s JA  :)  dao naziv "skitnice" ..e sad sam mu predložio da ga promjenimo u "A je to"  :smijeh:

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10216289296453439/?__xts__
  • =68.ARDxtntAD5N1EtpaBt4ohBkgPQcaHAHzP44aAPahRVJ4zSzcjnuCdTkcaGGPdgDEN98EKtfsgKNgq1dVGtDa7PoD9EjsYphLEgIrzxWxHNr-ve7GasybMIlz2swk-aWCJNN6bGL195OV1d68KgoxzyeHPGrkFyakxHjOJMlcDZzN23Ns-yizEQ&__tn__=C-R
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

A jeste ludi, obojica  :smijeh: ali pozitivno ludi  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Dečki, super ste (baš sam se nasmijao nakon 4. minute...a i ono dalje sa "plemenitom životinjom" fora)...Jako mi se sviđa kako to montiraš i što obojica imate kamere

zorro

Citat: Ćoso  u Rujan 02, 2018, 13:32:17
Dečki, super ste (baš sam se nasmijao nakon 4. minute...a i ono dalje sa "plemenitom životinjom" fora)...Jako mi se sviđa kako to montiraš i što obojica imate kamere
Thnx  :)
Uz dvije kamere..Markan snima i sa fotoaparatom one svoje "edukacijske govore"  :smijeh:
Montaža mi oduzme jako puno vremena..treba od 3-4-5 ... sati materijala izrezati na 10-15 min. i na kraju sve to spojiti..ubaciti mjuzu ......tak da jedan video iziskuje oko 15 i više sati posla  :-\
Al kak rekoh..moj posao je samo to..planiranje rute i sve ostalo je na Markanu  ;)
Često pričamo..kad dođem(o) u godine da više ne možemo zajašit na motor..sa štapom u ruci..pa kad se najdemo na gemišteku.. pivici..bit će lijepo prisjetit se tih trenutaka  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: