Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: zorro  u Kolovoz 07, 2017, 00:41:01
Ovo boldano je nekak najbitnije. Komentirali smo zadnji puta kad smo bili zajedno..koliko god sam ja u prednosti sa svojim motorićem ispred njih (a Danijel je imao dobre off gume) toliko je Stane sa svojim DRZ-om ispred mene ..on ima motorić za te stvari..i to je to
A npr. koliko je on ispred mene..toliko su oni dečki sa crossevima (250-400) ispred njega
Joze zajebava..ali Suki zna..kad god sam nekog vodio..gledao sam da idemo po terenu na kojem se neće mučit (sem onaj dio što me lugar zajebo) ..a kad idem sam ..nije mi bitno..idem di mogu i ne mogu..

Da ste svi bili s off gumama, siguran sam da bi bilo lakše. Ma znam ja. Čim s cestovnom gumom izaćem malo off to je ubistvo... Nisu te gume uzalud za to. Naravno da teške krave imaju debela ograničenja težine. Ako nemaš lagan motorić, jedino šta ti može koliko toliko pomoć su off gume. Lagan motorić može i bez off guma proć svugdje, težak bez off guma muka...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Današnji on-road đir po Slavoniji ravnoj :-*

Konjić i Kraljica :gimme5: :beer:

:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 12, 2017, 23:00:22
Današnji on-road đir po Slavoniji ravnoj :-*

Konjić i Kraljica :gimme5: :beer:


Dobro je da si imao limun prsluk .... strašna gužva je bila


:rofl: :rofl:

Suki

:moto2:

098 9232180

tibertov

Zorro jos vjezbat zavoje...previse puta si mi otišao u drugu taku...ili se vise nagni ili smanji brzinu.

Suki makni se sa srednje trake, ako ti u zavoju naleti autobus bit ce svega.

zorro

Citat: tibertov  u Kolovoz 12, 2017, 23:17:09
Zorro jos vjezbat zavoje...previse puta si mi otišao u drugu taku...ili se vise nagni ili smanji brzinu.

Suki makni se sa srednje trake, ako ti u zavoju naleti autobus bit ce svega.
priznajem  :'(
  :smijeh:
..al znamo relativno dobro tu cestu..tak da se opustim malo ..na toj dionici danas naišli na 2-3 auta
..nema kamiona..nema buseva ..onda jednostavno kad vidim da nema nikog..pustim ga da ide po putanji..neću riskirat i lomit ga taj zadnji dio putanje..tu najćešće zna proklizat .,.jeb ga
..al velim..u pravu si ;)

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Mislim što se tiče mene  :thumbup: ..za Sukija nisi u pravu glede sredine ceste ..100 % nisi ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Ja dajem svoje misljenje, a vi kako hocete [emoji1]

zorro

Citat: tibertov  u Kolovoz 12, 2017, 23:23:39
Ja dajem svoje misljenje, a vi kako hocete [emoji1]
:thumbup:  :beer:
..rekoh danas sukcu..imam Michelin pilot street gume..ne sjećam se da sam vozio tak nešt loše..i ono..kad nemam povjerenja u gumu..onda griješim oću neću.
Danas mi nije ni jednom popustila..ali do sad mi je prednji popustio već 2 puta na mjestima di nebi smjela od bicikla popustit,
Na KLV u mi nikad..baš nikad prednja nije popustila
..a i obe 17"  mi isto ne leži..naviko sam na 17-19 ..i jeb ga
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov


Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 12, 2017, 23:28:25
......
..a i obe 17"  mi isto ne leži..naviko sam na 17-19 ..i jeb ga

Nema tebi do stroma  .... ovaj puta malog :)

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 12, 2017, 23:30:48
Nema tebi do stroma  .... ovaj puta malog :)
..kad mi je teška za šumu  :'(
..a ne vičem ja bez veze vazda..somara je somara  :thumbup:  ..Sukac na pol gasa..a ja na 80-90%
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Alo slavonci i šokci.....el ima kava manifestacija za wikend u vašem šoru....cvelferiji? Il ču morat pak v planine.

zorro

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2017, 12:59:34
Alo slavonci i šokci.....el ima kava manifestacija za wikend u vašem šoru....cvelferiji? Il ču morat pak v planine.
Ovaj vikend ništa .. za sljedeći se meremo dogovorit  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: