PD Scout - Žumberak 27-28. 6. Prijavite se sad!!!

Autor Grba, Svibanj 29, 2020, 09:58:56

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: zorro  u Lipanj 04, 2020, 09:53:43
Zubakis mi je rekao da si ti njemu kazao da ćeš je munut, kao što na kraju i jesi   :blato:
...samo što mu nije čopio vreću nego kesu :smijeh:
:moto2:

098 9232180

munja

Jbga imam vreća i viška, sama po sebi i nije nešto ali mi ju je poklonio prijatelj koji je nažalost pokojni.Jbga ima sentimentalnu vrijednost.

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk


ivica medjugas

Niste normalni iman svojih 4 šatora i 6 vrica svi boja i debljina a koristin samo dvi po potrebi, stace mi munjina, pritrazija san kucu tri puta i nema take vrice... Uostalom ja nigdi dalje 5 km ako cu pit neiden bez svoje.. Ovo ste ti i munja i gogi udrili neku šegu smenon jel?  :belj:
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ćoso

Sada imaš i Munjinu...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

:moto2:

098 9232180

munja

Citat: ivica medjugas  u Lipanj 04, 2020, 23:03:29
Niste normalni iman svojih 4 šatora i 6 vrica svi boja i debljina a koristin samo dvi po potrebi, stace mi munjina, pritrazija san kucu tri puta i nema take vrice... Uostalom ja nigdi dalje 5 km ako cu pit neiden bez svoje.. Ovo ste ti i munja i gogi udrili neku šegu smenon jel?  :belj:
Svaki v strom parti po jednu,imat ćeš na kraju za cijeli izviđački vod.

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk


zubakis

Citat: ivica medjugas  u Lipanj 04, 2020, 23:03:29
Niste normalni iman svojih 4 šatora i 6 vrica svi boja i debljina a koristin samo dvi po potrebi, stace mi munjina, pritrazija san kucu tri puta i nema take vrice... Uostalom ja nigdi dalje 5 km ako cu pit neiden bez svoje.. Ovo ste ti i munja i gogi udrili neku šegu smenon jel?  :belj:
E dobro si me sitija. Zva je prije par dana Josip Klemm da si mu drpnija jedan šator...  :smijeh:

Grba

098 737 604

ivica medjugas

Mućki provokatori  necete me pokolebati! ZA DOM SPREMNI! Grba zovi i gradonacenika na tulum da proljudikamo malo...
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Grba

Jea, rajt  :bzvz:
U nedelju mamurni, s dobrim utiscima nadam se, svi za doma spremni  :moto2:
098 737 604

jeeves

Citat: ivica medjugas  u Lipanj 05, 2020, 14:56:40
Mućki provokatori  necete me pokolebati! ZA DOM SPREMNI! Grba zovi i gradonacenika na tulum da proljudikamo malo...
...i neka ponese vreću

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Dadi

Citat: jeeves  u Lipanj 05, 2020, 17:01:43
...i neka ponese vreću

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Dobio je on vreću na ustavnom sudu,abogumi i korpu
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

ivica medjugas

Ta vrica je negdi u lipoj slavoniji... Zoro pokriva dra sa njon kad dođe iz blata, on i gogi to name udrili šegu jer nisan istomisljenik.. Osjecam se ko IB mada ga i neznam.. ZDS
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ćoso

Uzeli te u zrendu. Ne brini se direktore...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

ivica medjugas

Ma isto ih volin al od njih crvenih jedini si ti pravi... Oni bi svi volili bit javno al nemogu
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!