Shema spajanja maglenki?

Autor Patak, Studeni 30, 2018, 18:40:57

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Patak  u Travanj 15, 2019, 20:46:10
Prošli mjesec crkne baterija, ovaj regler :'( mora da je vrijeme za novi motor :misli:
Pa ti preporučuj/crtaj električne sheme i predlaži kao slagat struju!  :bzvz:

agolac

Citat: Danijel 23  u Travanj 15, 2019, 22:46:47
Pa ti preporučuj/crtaj električne sheme i predlaži kao slagat struju!  :bzvz:


:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Ha,ha dobra fora. Akumulator je već bio na izdisaju uzo novi Bosch 50% za 173kn :), regler/stator je mana suzukija, došao do 20tkm i pljas...

Smijao sam se talijanima na šlampavoj elektronici al da se ovo može dogoditi jednom japancu, ne bi nikad ni u snu pomislio :thumbdown:

agolac

Citat: Patak  u Travanj 15, 2019, 23:03:17
Ha,ha dobra fora. Akumulator je već bio na izdisaju uzo novi Bosch 50% za 173kn :), regler/stator je mana suzukija, došao do 20tkm i pljas...

Smijao sam se talijanima na šlampavoj elektronici al da se ovo može dogoditi jednom japancu, ne bi nikad ni u snu pomislio :thumbdown:

Ja evo ne znam da je nekome na DL riknuo regler. Bilo je raznih "krivih" dijagnoza, ali uvijek je bilo nešto drugo....npr namotaji ili magneti, ali regler ne :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Travanj 15, 2019, 23:58:35
Ja evo ne znam da je nekome na DL riknuo regler. Bilo je raznih "krivih" dijagnoza, ali uvijek je bilo nešto drugo....npr namotaji ili magneti, ali regler ne :buahaha:

Strom je savršen motor :thumbup:. Referirao sam na DRZ, susjedu na gsx/r 3 komada riknula

Danijel 23

 :vino:



Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Muha

Dižem malo temu iz mrtvih. Trenutno su mi grijači ručki  spojeni direkt na akumulator pa ih želim spojiti preko releja da mi ih ne može netko slučajno upaliti( ili ja zaboraviti ugasiti) i iscuclati akumulator.
Na stražnjem dijelu prema zadnjem štop svijetlu imam ova donja dva konektora za koja nemam pojma koja im je namijena pa ako netko zna molim objašnjenje. Ovaj lijevi ima napon kad se da kontakt pa bi ga iskoristio za pobudu a ovaj donji desno nemam pojma šta bi mogao biti.


ne vidim sliku pa evo link
https://ibb.co/xmFw1XB