Cyclops LED svjetla

Autor agolac, Rujan 23, 2017, 00:09:23

« natrag - naprijed »

zare

Prilikom montaže zaključio sam da mi je ovako najlakše  ;)

keko

..odlično Zare  :thumbup: i ja sam morao probušiti zaštitnu plastiku kad sam ugrađivao svoje cyclops led žarulje, čak sam slao upit u USA i isto su mi preporučili, rekli su da nema šanse da mi voda uđe u far jer je kod somare fino zaštićeno okolnim plastikama. Eto ih kod mene godinu dana i nikad problema
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

..baš me interesira kak se vide u mraku, kad budeš u prilici nabaci koju fotku
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zare

Citat: keko  u Prosinac 09, 2018, 12:51:50
..odlično Zare  :thumbup: i ja sam morao probušiti zaštitnu plastiku kad sam ugrađivao svoje cyclops led žarulje, čak sam slao upit u USA i isto su mi preporučili, rekli su da nema šanse da mi voda uđe u far jer je kod somare fino zaštićeno okolnim plastikama. Eto ih kod mene godinu dana i nikad problema
Drago mi je to čuti  :thumbup:
Razmišljao sam možda bi se negdje mogla nabaviti guma za zaštitu fara, možda od nekog starog auta, samo treba izmjeriti promjer žarulje i promjer dosjeda

Suki

Citat: keko  u Prosinac 09, 2018, 12:51:50
..odlično Zare  :thumbup: i ja sam morao probušiti zaštitnu plastiku kad sam ugrađivao svoje cyclops led žarulje, čak sam slao upit u USA i isto su mi preporučili, rekli su da nema šanse da mi voda uđe u far jer je kod somare fino zaštićeno okolnim plastikama. Eto ih kod mene godinu dana i nikad problema
...još da se i voziš :kava:...ko zna, možda bi ih i bilo :) :tongue:...
:moto2:

098 9232180

keko

Citat: Suki  u Prosinac 09, 2018, 13:34:35
...još da se i voziš :kava:...ko zna, možda bi ih i bilo :) :tongue:...
..a i to što kažeš  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Znači te aluminijske pletene trakice su za odvodnju topline..tj. hladnjak  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: zorro  u Prosinac 09, 2018, 15:36:17
Znači te aluminijske pletene trakice su za odvodnju topline..tj. hladnjak  :huh:
..yes
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Evo, iz Auto kluba



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bajki

I šta kažu jel to legalno?

zare


Ćoso

Rade na tome da dobiju sve dozvole uskoro (neću pisati javno s kakvim se gadostima čovjek susreće...'rvacka posla...i onda se čude što pametni ljudi idu van)

http://youtu.be/wSWbr9S36T4


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

agolac

Citat: Ćoso  u Siječanj 04, 2019, 16:23:22
Rade na tome da dobiju sve dozvole uskoro (neću pisati javno s kakvim se gadostima čovjek susreće...'rvacka posla...i onda se čude što pametni ljudi idu van)

http://youtu.be/wSWbr9S36T4


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ako i prođe ovdje ne znači da je legalno kad pređeš granicu. Ova Hrvatska ekipa pokušava napraviti LED koji IPF koji ja imam već ima i zadovoljava sve H4 uvjete.

No, dok ne naprave neku EU regulativu za to, ništa od toga.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki

Po našem zakonu LED žarulja može ići samo u far koji je predviđen za LED, to znači da nemože legalno u obični far. :thumbdown: :thumbdown: