Hublot Big Bang, rose gold, Formula 1 Istanbul, limited 100 komada, 48mm

Autor Ponti, Svibanj 10, 2019, 17:21:21

« natrag - naprijed »

Ponti

Malo mi je prevelik pa prodajem ili mijenjam.
Stoti od sto komada. Prvi i stoti su najskuplji.
Original, papiri - sva dokumentacija i kutija.
Može pod račun Multistrada 1260 ili GS 1250.




agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Svibanj 10, 2019, 17:34:48
Dam ti 200 kn :novac:  ;)

Ma, lako za tebe.... čekam Tibija ili Ćosu s ponudom, ovo je ono pravo  :)

beli

na što će 'forumska luda' konstruktivno:
kako odmiču kazaljke i sunce gasne, sat mi se sve više sviđa obzirom da se sve manje naziru ogrebotine na kućištu ...  ;)  :smijeh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Grba

098 737 604

Ponti

Citat: beli  u Svibanj 10, 2019, 18:03:25
na što će 'forumska luda' konstruktivno:
kako odmiču kazaljke i sunce gasne, sat mi se sve više sviđa obzirom da se sve manje naziru ogrebotine na kućištu ...  ;)  :smijeh:

A i ti gledaš što ne treba  :)

Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


Danijel 23


Ponti

Citat: Danijel 23  u Svibanj 10, 2019, 19:43:53
Ne znam kolko to vredi al sav je zgreban  :thumbdown:

To se prođe krpicom i nema više ogrebotina. To su mikro risevi, a zbog sunca i kuta slikanja su uočljivi. Nošenjem košulje to se dogodi, ali samo malo se ispolira krpicom i nema toga više.

Pokažem vam jedini Hublot Istanbul na svijetu trenutno u prodaji, sat od barem 25 tisuća € i ovdje ljudi nađu greške.
Još samo treba da Tibi ustanovi kako je lažnjak i onda se slobodno mogu ubiti  :smijeh:

Mrki


fatboy

Gledam kako se neki Big bang prodaje u Istanbulu...bez veze otvorio na webu...dva puta otvorio cijena sa 8000 £ isla na 16000 $....ovi turci su zbilja trgovci....bez papira i bez kutije je... :kava:

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 10, 2019, 20:06:12
Gledam kako se neki Big bang prodaje u Istanbulu...bez veze otvorio na webu...dva puta otvorio cijena sa 8000 £ isla na 16000 $....ovi turci su zbilja trgovci....bez papira i bez kutije je... :kava:

Daj link

Danijel 23

Citat: Ponti  u Svibanj 10, 2019, 19:55:55
To se prođe krpicom i nema više ogrebotina. To su mikro risevi, a zbog sunca i kuta slikanja su uočljivi. Nošenjem košulje to se dogodi, ali samo malo se ispolira krpicom i nema toga više.

Pokažem vam jedini Hublot Istanbul na svijetu trenutno u prodaji, sat od barem 25 tisuća € i ovdje ljudi nađu greške.
Još samo treba da Tibi ustanovi kako je lažnjak i onda se slobodno mogu ubiti  :smijeh:
:bzvz: jeeeee da je to dak jednostavno zglancat mikro ogrebotine ti bi ziher zglanco! A ne da se sramotis kak si radio kamion-mehaniku sa tom vekericom.
:kava: