Hublot Big Bang, rose gold, Formula 1 Istanbul, limited 100 komada, 48mm

Autor Ponti, Svibanj 10, 2019, 17:21:21

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Danijel 23  u Svibanj 10, 2019, 20:29:29

:bzvz: jeeeee da je to dak jednostavno zglancat mikro ogrebotine ti bi ziher zglanco! A ne da se sramotis kak si radio kamion-mehaniku sa tom vekericom.
:kava:

Da ga hoću zaista prodati, misliš da bih ovdje stavljao oglas  :buahaha:

fatboy

Poslah ti na whatsapp...nije dalo kopirat link...samo dijelit...

Ćoso

Đe baš najskuplji (i to isto No 100/100 kao što prodaju na internetu (možda fali oznaka K iza 100 ))...i naravno datum mora biti 09.-ti


Za kupiti ovaj model moraš biti ili Austrijanac ili zlatar


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Svibanj 10, 2019, 20:48:13
Đe baš najskuplji (i to isto No 100/100 kao što prodaju na internetu (možda fali oznaka K iza 100 ))...i naravno datum mora biti 09.-ti


Za kupiti ovaj model moraš biti ili Austrijanac ili zlatar


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Šarafčići na luneti moraju biti zlatni, znam jer sam bio jednog izgubio i u Minhenu u Hublot servisu su mi naplatili 480€ .... jednog (majku im).
A za kupiti ga dosta je biti menađer u nekoj jačoj IT firmi  :)

zander

To je sat za jebaca. I izgleda da je na pravom mestu. Nema kupaca. :buahaha: :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Macak

koliko košta o otpadaju dijelovi,,,,,,jbt to me podsjeća ne neki proizvod iz ba.
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

Ponti

Citat: Macak  u Svibanj 10, 2019, 23:35:29
koliko košta o otpadaju dijelovi,,,,,,jbt to me podsjeća ne neki proizvod iz ba.

Ja sam kriv za to, šarfčići ne stoje onako u ravnini, to je kad od kad je bio nov i tako ih rade. I idem ja poravnati tog jednog koji me posebno živcirao i uspio sam .....dok ga jednog dana nije bilo  :smijeh:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy


Ponti

Citat: zander  u Svibanj 11, 2019, 07:40:40
Ti srefici traze posebnu alatkicu... :)
Citat: fatboy  u Svibanj 11, 2019, 07:43:17
I njeznu ruku... :-X

Alat imam, a i tko ima nježniju ruku od mene. Ugrađivao sam dijamante, da ne mogu jedan zlatni šarafić pomaknuti..... e sad druga je pjesma što se oni ne smiju micati i što sam odvio četvrtinu kruga pa on kasnije ispao  :ebudale:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED


Ponti

Citat: zubakis  u Svibanj 11, 2019, 08:10:58
Triba si stavit Loctite

Pa i jesam trebao, ali nisam se sjetio. Uglavnom to mi je definitivno bio najskuplji šaraf u životu. Za sat kojeg ne nosim, jer kao da sam konzervu mesnog doručka stavio na ručicu.


Citat: zander  u Svibanj 11, 2019, 08:08:43
Kontra navoj???
Nije, običan. Ma, to je bilo kažem niti četvrtinu kruga, samo malo sam ga pomakao da stoji u ravnini s drugima. Išlo je onako trvđe i držalo je, barem sam tako mislio  :smijeh:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)