K: Malog Stromica :)

Autor Kraken, Svibanj 24, 2019, 14:21:49

« natrag - naprijed »

Kraken

Buduci da je prvi dogovor otisao k vragu opet sam u potrazi....

Znaci kupujem malog stroma od 2009 do 2011 godista sa do 50.000km. Keša na raspolagaju do 5.000 eur. Moguca lupovina na podrucju od Iloka do Karlovca :) ako ima netko na prodaju u nedjelju sam kod njega i ako je ponuda ok prodano :)
We are who we choose to be,
So be careful who you choose.

tonciv666

Pogledaj Moto expert na facebooku ima dva stroma.. Provjeren prodavač.. Samo ti je u Splitu..

Kraken

Culi smo se ali to mi je predaleko za ici vidjeti motor, imam 1400km tamo i nazad....
We are who we choose to be,
So be careful who you choose.

Ćoso

Citat: Kraken  u Svibanj 24, 2019, 15:15:19
Culi smo se ali to mi je predaleko za ici vidjeti motor, imam 1400km tamo i nazad....
Ma ne moraš ni gledati. Ante ga ne prodaje ako nije dobar


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Kraken

Tako sam i htio da rjesimo ali ne zeli ga prodati ako ne dodem vidjeti.
We are who we choose to be,
So be careful who you choose.

Ćoso

Citat: Kraken  u Svibanj 24, 2019, 15:19:02
Tako sam i htio da rjesimo ali ne zeli ga prodati ako ne dodem vidjeti.
Pa nije Split na kraju svijeta. Odi busom i vrati se motorom


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Kraken  u Svibanj 24, 2019, 15:15:19
Culi smo se ali to mi je predaleko za ici vidjeti motor, imam 1400km tamo i nazad....
A šta imaš ići gledat..Ante..ili ti ga Lavandić je član ovog foruma godinama..na svim druženjima je bio..svako ga pozna..nikad nikog nije zajebo.
Npr. i meni je bilo daleko otići na Brač vidjeti ovog DR-a kojeg sad imam..ali je zato Lavandić sjeo na trajekt..otišao vidjeti motor..dao mi zeleno svijetlo..izvadio svoje pare i kupio motor..spakovao mi ga na paletu i poslao kamionom u PŽ..i ni u jednom trenutku nije pitao za lovu..koju sam mu naravno drugi dan poslao..tak da ..
Nazovi čovjeka..dogovoite se sve i ono što ti on kaže za motor ..to je tako ..kad se sve dogovorite odeš po motor i fini đir od 700 km napraviš nazad do kuće i super  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

Kako ti kazu tako je, ante ce ti reci sve sto ti triba znati i znati ce sve sto ti nebi ni vidija na motoru kojeg ces uzetibkod nekog drugoga.
Ja san uzeja gs-a od njega, jedino sto san ga nazva i pita prije ante bi li ti taj motor sebi uzeja i to je bilo to. Sutra san ga dosa pokupiti.
Stoji iza svojih motora i mislim da nikoji motor neces sigurnije kupiti koliko god ga prije pregledava.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Lavandić

Čovjek dobro zbori. Imao sam neka neugodna iskustva na način da šaljem motor ma neviđeno. Nekoliko puta je išlo u redu a nakon toga, motor se iskrcava s kamiona i on ga ne bi uzeo. Naravno uz popust od 100-200-300€ da se pristaje.

Zato lijepo dođeš, vidiš i kupiš. Nije Split na kraju svijeta.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Kraken

A svakakvih ljudi ima, radim s njima tako da znam.
Nikakav problem, kao što sam rekao sve Ok.
Problem je tu više meni, jer sam "nov" na motoru i taj put za prvi put motorom mi je jednostavno previše. Plus što mi je užas nezgodno zbog vremena sve to posložiti. Pričekat ću još neke stvari da vidim a ako ne uspije čut ćemo se pa ćemo nekako rješiti.

A ja ću si uzet za pravo da kad se vidimo na 2-3 susreta i upoznamo i kad skontaš da si mi ladno mogao poslati motor i bez para i biti siguran da bi ga platio :) da te dobro izzezam kako mi nisi htio poslati motor a ja pod stresom :)

(Inače, motor bi platio komplet u naprijed prije slanja)
We are who we choose to be,
So be careful who you choose.

Ćoso

Šalji Ante


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bansi

Imaš u Novema Novi jedan lijep primjerak, ali je cjenovno malo iznad tvog budžeta no gle uvijek vrijedi pitati. Vjerovatno se da kaj dogovoriti, a primaju i kartice :) ;)
https://novema-nova.hr/artikl/suzuki-dl-650-a-v-strom-2011
Boja ti je ona naranđasto bakrena metalik. Ako te zanima, kontaktiraj me pa možemo vidjet da se nekaj oko cijene dogovori ;)

Kraken

Hvala, pokusao sam s tim u Novemi ali se nismo našli to im je bilo preveliko spuštanje cijene.

Ali u glavnom već je rješeno, unutar budžeta (i malo manje) nabavljen stroj s 28.000km u odličnom stanju, u utorak/srijedu idem po njega. Postavim fotke čim se parkiramo :)
We are who we choose to be,
So be careful who you choose.

Josip-Sepp

što se tiče km imam ja jedan dobar  :smijeh:

prodao ja kle 2010g. sa 36tkm, danas ga nađem na njuškalu prodaje ga neki lik i sad ima 56tkm
imao sam ga godinu dana i napravio 8tkm, a onda je nekome trebalo 9 godina da natuče 18 tisuća  :buahaha:

Kraken

Citat: Josip-Sepp  u Lipanj 02, 2019, 22:23:13
što se tiče km imam ja jedan dobar  :smijeh:

prodao ja kle 2010g. sa 36tkm, danas ga nađem na njuškalu prodaje ga neki lik i sad ima 56tkm
imao sam ga godinu dana i napravio 8tkm, a onda je nekome trebalo 9 godina da natuče 18 tisuća  :buahaha:

Pa recimo da ga je pregledao netko tko ima puno više iskustva s Stromovima od mene i da je potvrdio da je motor u super stanju (uz standardne izmjene koje treba napraviti na toj kilometraži i da je najvjerovatnije kilometraža stvarna, a motor prati i suzukijeva dokumentacija tako da nebih tako olako otpisao to kao nevažno i ne kupujem od joze iz garaže koji ga je kupio od pere iz Trabunjkova koji je bio peta ruka.
We are who we choose to be,
So be careful who you choose.