Ležaljka za četveronožne ljubimce

Autor Branac, Svibanj 31, 2019, 20:40:23

« natrag - naprijed »

Branac

Potaknut idejom za proširenjem proizvodnog programa za 100% ( :smijeh:) odlučio sam početi s proizvodnjom ležaljki za mace i manje pse, mislim kako god pogledaš veći ćuko ne more stat ni u 19" rupu , a kamoli u neku uobičajenu , pa ću se zato za početak skoncentrirati na manje ljubimce, tak da navalite čim pročitate  :-*. Cijena će biti od 120 kn na više ovisno o veličini rupe, debljini gume, dezenu materijala, količini spužve, debljini jastučića, i td. Inače se ista ležaljka vrlo jednostavno može pretvoriti u ljuljačku što mogu uraditi ali samo po želji kupca . Cijena se sukladno tome nešto mijenja, na više naravno. Evo i ogledni primjerak, prvijenac : guma 120/70-17 , otvor za ležanje 43 cm.

Mrki

Odlična ideja za male pse.. ali mačku natjerati da spava gdje ti hoćeš je malo teže.. skoro pa i ne izvedivo :)

Branac

Citat: Mrki  u Svibanj 31, 2019, 21:58:23
Odlična ideja za male pse.. ali mačku natjerati da spava gdje ti hoćeš je malo teže.. skoro pa i ne izvedivo :)
Nećeš vjerovati ali  jednom kad uđu u "svoj ležaj" teško ćeš ih izbaciti, znam imam ih trenutno 6 odraslih udomljenih i 2 mačića, i doslovno sve su našle neku svoju košaru koju im je , naravno, moja žena pripremila, znači macu ne treba ništa tjerati, ona sama izabere di je najbolje, ko i ćuko  :ooda: Btw. žena izrađuje i samo ležajeve za pse svih veličina , s imenom "vlasnika", da se ne bi  neki drugi ćuko uvalio  :)

Branac

Citat: Branac  u Lipanj 01, 2019, 18:06:52
Nećeš vjerovati ali  jednom kad uđu u "svoj ležaj" teško ćeš ih izbaciti, znam imam ih trenutno 6 odraslih udomljenih i 2 mačića, i doslovno sve su našle neku svoju košaru koju im je , naravno, moja žena pripremila, znači macu ne treba ništa tjerati, ona sama izabere di je najbolje, ko i ćuko  :ooda: Btw. žena izrađuje i samo ležajeve za pse svih veličina , s imenom "vlasnika", da se ne bi  neki drugi ćuko uvalio  :)
evo oglednog primjerka, cijene će biti od 35 kn na više

Branac

Ležajevi od guma bit će za forumaše od 80 kn ! Mislim za njihove ljubimce  ;)

Danijel 23

Branac, jesl to ti i kontroliraš nova pošiljku?


Branac