DONIRAJTE STARE GUME ( kao i do sada)

Autor Branac, Kolovoz 12, 2017, 22:03:46

« natrag - naprijed »

Branac

Molim cijenjeno članstvo da i ubuduće , sukladno svojim mogućnostima , donira rabljene gume svojih motora, preferiram veće dimenzije, znači od 120-190 i visine max. do 17" . Može i od maxi skutera .Hvala. Evo i par novih uradaka od kojih je jedna završila kod našeg poznatog pjevača Jacquesa Houdeka ( ona plava s crnim konopom )  :thanx:

Osy


Mrki

To ti je Karoo 3 guma..

Branac izgleda super

keko

..Branac, si siguran da si metnul dovoljno jake lance za Jacquesa  :kuri:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

Citat: Branac  u Kolovoz 12, 2017, 22:31:23
Nisu za njega nego za (njegovu) curicu . Za njega bi trebala od Fergusona zadnja  ;)
..  :buahaha:   :gimme5:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Branac

Peho iz Rovinja mi je poslao 4 rabljene gume gotovo do pred kuću ( kod strica u Ladanje D.) Od te četri su dvije (zadnje) od stroma ko nove-sutra ću ih uslikati pa procijenite . Peho  :bravo: :beer:

Branac

Moram se pohvaliti da sam do sada izradio točno 155 ljuljački od pretežno moto-guma , te zahvaliti svim donatorima ( Zorrou posebno a i ostalima)  :beer: Btw. evo i nekoliko zadnjih uradaka, malo smo izmjenili design, sukladno željama kupaca. Pa, navalite s narudžbama  :smijeh: Cijene su također izmijenjene ( od 220-350 kn.)

Ćoso

Sviđaju mi se
Budem uzeo još jednu za kumče ...Da li su sve ove sa slika dostupne?

Hoću ovu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

mob: 095/573-6874

BF

Kad budeš u Zagrebu, navrati do mene.
Ima guma za napuniti gepek. Skupljam to samo za tebe.

A ja bih jednu gotovu ljulju uzeo.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

fatboy


Branac

Citat: BF  u Ožujak 15, 2019, 07:53:17
Kad budeš u Zagrebu, navrati do mene.
Ima guma za napuniti gepek. Skupljam to samo za tebe.

A ja bih jednu gotovu ljulju uzeo.
Hvala, a za ljulju napiši kakvu otprilike želiš, ona Ćosina je prodana, takvu sam slučajno imao doma, a ako želiš danas će biti gotova plava s crvenim konopom , fotku ti pošaljem za par sati, ili ti napravim neku drugu poželji , ti reci ....LP. PS.U utorak idem u ZG pa ti mogu dostaviti ljuljačku a i pokupiti gume. Ako želiš nekakvu šarenu svakako javi čim prije da je stignem napraviti do utorka.

Branac


Branac

Poruka za donatore : vrijedi i dalje ono iz prvog posta što se tiče dimenzija . Hvala.  :beer:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: