BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Špoki

Mene ovo podsjeća na toster,skupi Bmw toster,garantiram da će nešt riknut :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Kako mu nije žao tako bacati motor.  :huh:
Uza svu zaštitu ne sviđaju mi se ti stršeći cilindri. Šta bi falilo da je GS sa dva redna ili  dva u V cilindra, ma i 4 cilindra kao na XR-u. Tjeraju tu neku nepraktičnu priču i ne odustaju nikako.

Bagy

mob: 095/573-6874

zander

Ti rollbarovi sa obe strane ukupno imaju sigurno 15kg ...i tezak motor i sve ostalo....a ovo je obican mali GS ....kako li je sa GSA 1250....videcemio na sajmu koji je krajem februara valjda u Beogradu....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Malo podjebavamo (prehladna cesta za jeb***)



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Bumo...za koji dan. :)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Stjepko

1150 Adventure  :-* vrhunski stroj

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy


Saxi

Ćoso ne znam odakle ih vadis ali su odlične, ne menjaj dobavljača

Suki

...ne kužim one bisere koji utjeraju motor u more, ili se vozaju po plaži kroz morsku vodu :huh:...eventualno ako se radi o sponzorskom motoru u reklamne svrhe onda nema beda :).
:moto2:

098 9232180

zander

Ma sve je to foto montaza  :buahaha: :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: Suki  u Veljača 14, 2019, 09:27:37
...ne kužim one bisere koji utjeraju motor u more, ili se vozaju po plaži kroz morsku vodu :huh:...eventualno ako se radi o sponzorskom motoru u reklamne svrhe onda nema beda :).
Slažem se. Vjerojatno se radi o likovima koje stvarno boli briga za motor ili je na testu, pa izmišljaju "wanna be advenčure fore" ili za potrebe fotografiranja...Ma svašta se nađe na webu...Neki dan čak vidio lika s bijelim stromom kako prelazi rijeku  :ooda:

Suki

Citat: Ćoso  u Veljača 14, 2019, 09:41:47
Slažem se. Vjerojatno se radi o likovima koje stvarno boli briga za motor ili je na testu, pa izmišljaju "wanna be advenčure fore" ili za potrebe fotografiranja...Ma svašta se nađe na webu...Neki dan čak vidio lika s bijelim stromom kako prelazi rijeku  :ooda:
[/b]

...to je bio samo prelazak u pokušaju :)...zableso se u šipražje ko tele u šarena vrata :buahaha:...
:moto2:

098 9232180