Gayride u subotu

Autor gogs, Svibanj 14, 2020, 12:58:22

« natrag - naprijed »

bansi

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2020, 17:16:53
Mozda da se opustim, ovo sa gay bi jos i proslo...ali onaj dio sa tempom... :huh: sta za koga nije, nije...bar ne za sad...:misli:
Ne pizdi nisi se ni javio prošli vikend kad smo rekli da bu lagan tempo.
Dobar izgovor zlata vrijedi ;) :P :smijeh:

Ćoso

Citat: bansi  u Svibanj 17, 2020, 21:02:31
Ne pizdi nisi se ni javio prošli vikend kad smo rekli da bu lagan tempo.
Dobar izgovor zlata vrijedi ;) :P :smijeh:
Pun forum motorista, a u 2 ponude za jednodnevnu vožnju su se prijavila po 3 motora (prvi ostala 2 jer sam ja popizdio (svaka čast Bansiu i Martinu), drugi organizirao Gogs i opet isti broj motora)...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Jbga, nešto je trulo u državi Danskoj... :) rekla bi moja pokojna baka. Nemoj više stavljat ona padavičarska videa na makadamu i garant ih ide 15 :smijeh:

fatboy

Polako bećari...nismo MC... :-*

bansi

Citat: Ćoso  u Svibanj 17, 2020, 21:25:39
Pun forum motorista, a u 2 ponude za jednodnevnu vožnju su se prijavila po 3 motora (prvi ostala 2 jer sam ja popizdio (svaka čast Bansiu i Martinu), drugi organizirao Gogs i opet isti broj motora)...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Meni je žao kaj nisam ovaj vikend mogao s vama do mora jer sam imao neodgodivih obaveza, ali bit će još vožnji ;) :thumbup:

Bagy

Citat: Ćoso  u Svibanj 17, 2020, 21:25:39
Pun forum motorista, a u 2 ponude za jednodnevnu vožnju su se prijavila po 3 motora (prvi ostala 2 jer sam ja popizdio (svaka čast Bansiu i Martinu), drugi organizirao Gogs i opet isti broj motora)...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Kaže lista da je na forumu 298 članova. Sad će Zorro izračunati koji je to postotak bio...  :smijeh:


Citat: bansi  u Svibanj 18, 2020, 11:10:45
Meni je žao kaj nisam ovaj vikend mogao s vama do mora jer sam imao neodgodivih obaveza, ali bit će još vožnji ;) :thumbup:

Jes, sezona je tek počela!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Ćoso  u Svibanj 16, 2020, 19:43:02
Evo malo za početak

http://www.relive.cc/view/vZqNN9nNyGq


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Evo još malo


https://youtu.be/TTilU8IZi10


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bansi


Špoki

Fora video :thumbup: Još da je zvuk motora, a ne ova glazba u pozadini  :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

beli

Citat: Špoki  u Svibanj 18, 2020, 21:25:43
Fora video :thumbup: Još da je zvuk motora, a ne ova glazba u pozadini  :)
mjuza je ok  :misli: nego, da je naša, jel onda ZAMP ima nekakvo pravo naplate bez obzira što je npr. na 'jubitou' !??
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

tibertov

ZAMP naplacuje bez obzira cija je muzika

Ćoso

Citat: Špoki  u Svibanj 18, 2020, 21:25:43
Fora video :thumbup: Još da je zvuk motora, a ne ova glazba u pozadini  :)
Neki SW-i imaju mogućnost kombinacije...Na izvornicima se baš lijepo čuje (pogotovo kod Gogsa kada ga šarafi )


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

beli

Citat: tibertov  u Svibanj 18, 2020, 22:27:25
ZAMP naplacuje bez obzira cija je muzika
pa to mi je skroz bezveze. Ajd ak slušam Ivu Robića ok., sve ostaje 'u kući' ... a šta sad treba platit zampu ak neko sluša Arktik mankijse u HR a oni ne znaju da ih se sluša .... to je u stvari onda pretplata na radio prijemnik ... niš ne kužim ... aaa jel u tom slučaju onda ako netko ima intervju na radiju jel i on onda ima pravo na lovu preko zampa ...
(idem ja bolje čestitati Sparkyju rođendan dok još nije nestalo struje na serveru ...)  :huh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

tibertov

Zamp ima ugovore sa stranim "Zampovima" i za njih naplacuje...isto tako strani Zamp naplacuje za nas Zamp.

Mrki

Naplaćuju kitu.. sigurno radio Bayern pušta Mišu Kovača :D