Fork Brace

Autor agolac, Listopad 11, 2017, 17:17:41

« natrag - naprijed »

agolac

Služi za učvršćivanje prednje vilice. Na DL650 imam SVRacing parts model i tamo mi je odličan. Za DL1000 sam kupio od Grka i nisam primjetio nikakvu razliku. Nakon malo češ češ po glavi, vidim da Grk ima katastrofalnu preciznost izrade. Mogao sam vidjeti pod između fork bracea i vilica, dok na DL650 nula zazora. A ništa, Grka poslao Stjepku pa neka ga nekome pokloni a ja si ponovo naručio model od SVRacing parts. Kada sam kupovao za DL650 na njoj se pisalo Superbrace (proizvođač). To sad ne vidim ovdje i izgleda da je on krenuo raditi svoje braceove.



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko


agolac

Evo baš instalirao. Nema zazora. :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

na Factory-u ispod prednjeg blatobrana postoji metalna ploča koja služi kao taj treći trokut i ujedno se na njeg šarafa blatobran. Odlično rješenje  :thumbup: ..isto tak je mogao i Suzuki napravit upravo zbog velike dužine vilice..pa nebi bilo potrebe za tim nadodatkom
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Igor Mihajlik

Koristim to več nekoliko godina. Super stvar, pravi razliku u vožnji. Motor dosta lepše pada u zavoj, daje mnogo bolji osečaj za prednju gumu,  bolji je osječaj prilikom kočenja... :thumbup:
Lado je moj idol

Ćoso

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 12, 2017, 07:22:32
Koristim to več nekoliko godina. Super stvar, pravi razliku u vožnji. Motor dosta lepše pada u zavoj, daje mnogo bolji osečaj za prednju gumu,  bolji je osječaj prilikom kočenja... :thumbup:
Imam i ja to par godina, međutim meni je samo jednom pao motor (i to kada sam stajao) ...

Šalu na stranu, imam osjećaj (možda je placebo) da je motor nekako čvršći

Mrki

A đe link za kupovinu Agolac?

zorro

Citat: Ćoso  u Listopad 12, 2017, 09:14:20
Imam i ja to par godina, međutim meni je samo jednom pao motor (i to kada sam stajao) ...

Šalu na stranu, imam osjećaj (možda je placebo) da je motor nekako čvršći
Nije placebo definitivno ..a i logično  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jeeves

Ima i na onoj Češkoj stranici www.marselus.com među ostalim i  fork brace. Malo drugačiji dizajn, cijena u rangu s CosmoMoto-om.

https://www.marselus.com/en/d/zpevneni-vidlice-pro-suzuki-v-strom-650-1000-1000170/

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Moraju li se spustiti vilice u gornjem trokutu? Sto se time dobiva, a sto gubi?

Vujce

ima li neko ovo sranje za prodati,za 1000-ku!

Stjepko

Opće ne razumijem. Spušta prednji kraj,mijenja komplet geometriju motora,sve odvija. Na centralni podigneš na dizalicu i olakšaš prednji kraj. Montiraš i to je to. Ovo je bezveze.

agolac

Ma da. Ne znam zašto spušta vilice.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain