Gejrajd do mora

Autor Ćoso, Listopad 19, 2018, 19:56:11

« natrag - naprijed »

keko

Kaj bi tek bilo da fura stari bmw 2002  :ebudale:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

beli

Citat: Renči  u Listopad 22, 2018, 08:44:53
Sve je bilo za 5, samo kaj sam dobil u ljevom nožnom zglobu muskulfiber, sa gornje strane žulj i grč u desnoj šaci! :) :P
idući put si ponesi više kisika ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Listopad 22, 2018, 13:36:20
idući put si ponesi više kisika ....
:smijeh:...bome, osto bez zraka na pol puta :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

gogs

Citat: beli  u Listopad 22, 2018, 13:36:20
idući put si ponesi više kisika ....

Si?  Pa čovjek nije mogao doć od tebe na red  :smijeh:  :smijeh:  :gimme5:

beli

..... nema tu reda, ja pitam dok ima, kad nema džabe pitat .... bitno da da, ak ne da onda to nije gejrajd !?
minutu poslije: a i tebe da nisam nudio ja bi prošo  još bolje, dakle ipak u konačnici hvala ti  ;) :kava:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gogs

Citat: beli  u Listopad 22, 2018, 13:42:39
..... nema tu reda, ja pitam dok ima, kad nema džabe pitat .... bitno da da, ak ne da onda to nije gejrajd !?
miutu poslije: a i tebe da nisam nudio ja bi prošo  još bolje, dakle ipak u konačnici hvala ti  ;) :kava:

:misli:  :-\   :smijeh:  :smijeh:  :smijeh:

Renči

a kad sam kasnije pogledal, u stvari nije bil kisik, nego argon. I nije vam smetalo!
Zato ste tak prali! :buahaha:

beli

Citat: Renči  u Listopad 22, 2018, 13:47:09
a kad sam kasnije pogledal, u stvari nije bil kisik, nego argon. I nije vam smetalo!
Zato ste tak prali! :buahaha:
:smijeh: što se mene tiče sad kad je prazna moš buljit u nju kolko oš' ... samo budeš mi se potpisal u servisnu knjižicu da me gospon Tomić nebu xebal na servisu  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Renči

Citat: beli link=topic= samo budeš mi se potpisal u servisnu knjižicu da me gospon Tomić nebu xebal na servisu  :)
/quote] Da si vozil na Argon.
Si lud! boca nije atestirana! :P :buahaha:

Ćoso

Citat: zander  u Listopad 22, 2018, 09:31:28
Coso, molim te reci da li si ti sklapao filmic i pomocu kog programa? Hvala umapred :)
https://www.avs4you.com/avs-video-editor.aspx

beli

Citat: Renči  u Listopad 22, 2018, 15:54:47
[quote author=beli link=topic= samo budeš mi se potpisal u servisnu knjižicu da me gospon Tomić nebu xebal na servisu  :)
Da si vozil na Argon.
Si lud! boca nije atestirana! :P :buahaha:
.... da, čep je bil bezveze i pukel je po dužini ... ti se za atest ambalaže ne brini, bitno da ne prejde datum sadržaja ....  :kisa:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Dinko

Citat: gogs  u Listopad 21, 2018, 23:22:43
btw, Pile je jedan od boljih vozača koje znam i kad vodi bogme moraš imati dobra muda da ga pratiš.

Potpisujem  :thumbup:

zander

Zahvaljujem kolega direktore  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

indian


Ćoso

Evo ovako...sutra planiramo jednu vožnju do mora Lujzijanom i Jozefinom...Zagreb-Crikvenica-Senj-Zagreb (možda se i bacimo u more ako bude sreće)

Krećemo u 09:00 ispred Antunović zapad.

Svi su dobrodošli, vožnja će biti usklađena prema mogućnostima grupe (ako nekome ne paše ritam, nađemo se/pričeka nas na slijedećem dogovorenom mjestu). Moj broj je 00385916308292

Vidimo se!

1.Gogs
2.Ćoso
.
.
.

Ovo je neka planirana ruta (cca 400 km)




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!