Forumska 2018,Bugarska

Autor Vujce, Listopad 10, 2017, 21:27:14

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: damjandugi  u Svibanj 12, 2018, 17:44:59
Kamp Čikat je za našu porodicu najslabiji kamp od svih u kojima smo bili dosad.
Slaba infrastruktura,recepcija,trgovina,voče in povrče,kafiči :puke: :puke:
A plaža :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

Murter je 100 puta bolji.

Kad si zadnji put bio? Tamo se gradi/unaprijeđuje iz godine u godinu. Već par godina imaju i Aquapark s morskom vodom koji je besplatan ako si u kampu. A ona borova šuma u kojoj se nalazi je raj ...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

damjandugi

Jest,da nisam bio sad nekoliko godina.

pikas

Citat: agolac  u Svibanj 11, 2018, 23:05:00
Prenesite moje čestitke organizatorima. Ovo je nadam se jedan od mnogobrojnih  budućih  internacionalnih susreta u Bugarskoj.  :gimme5:

Volio bih da mogu s vama ali žena bi me objesila.  :smijeh: Dvoje djece od kojih jedno beba od 6 mjeseci. Moji dani u vrijeme susreta će biti provedeni u krugu obitelji u kampu Čikat, zajedno s Juricom i njegovom obitelji.

Upravo zato i želim da ovi susreti krenu u tradiciju i da se ponavljaju svake godine te se u budućnosti uspijem i "izvući"  :bravo:

Baš bi bilo fora imati tradicionalne susrete po svim okolnim zemljama i onda samo birati gdje želiš provesti godišnji te ih uz upoznavanje s zemljom domaćinom spojiti i s susretom... :gimme5:

Uspomene ne blijede  :gimme5:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

"Slava i uspomene blijede, samo zlato vječno sja"   :)

Broj 1, Alan Ford


agolac

Citat: Ponti  u Svibanj 17, 2018, 16:52:31
"Slava i uspomene blijede, samo zlato vječno sja"   :)

Broj 1, Alan Ford

A dijamanti :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Svibanj 17, 2018, 17:18:38
A dijamanti :smijeh:

Dijamant možeš razbiti.... ne pitaj kako, uništio sam jednom četvrtinu malog stroma :smijeh:

Saxi

Citat: Ponti  u Svibanj 17, 2018, 16:52:31
"Slava i uspomene blijede, samo zlato vječno sja"   :)

Broj 1, Alan Ford
Ništa bez družine vesele i nadasve neobične [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Black Betty

Alo Vujče,kako da se ja prijavim za Bugarsku i da najavim susret u Istri kad me oni šupci izbacili sa foruma,taman mislio napisat putopis i prijavit se za Bugarsku,a ovako kurac dra.
Prepostavka je majka zajeba

agolac

Citat: Black Betty  u Svibanj 22, 2018, 09:33:38
Alo Vujče,kako da se ja prijavim za Bugarsku i da najavim susret u Istri kad me oni šupci izbacili sa foruma,taman mislio napisat putopis i prijavit se za Bugarsku,a ovako kurac dra.

Pa tu se prijavi ako želiš... Šta te briga za njih tamo, oni imaju svoja druženja :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Mrki


Ponti

Citat: Black Betty  u Svibanj 22, 2018, 09:48:29
Neču na ovom ,oču na onom

Ispričaj se ponizno ib-u, traži oprost uz obećanje da nećeš više nikada prkositi i onda je sve moguće :buahaha:

Black Betty

Nezgodan i neugodan sam kad me neko ispizdi
Prepostavka je majka zajeba