Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Patak  u Rujan 30, 2018, 19:22:21
Hebem ti INA goriva i Mikuni karburator :cupakosu: :smajser:
štaj za reć  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Rujan 30, 2018, 19:26:55
štaj za reć  :huh:

ništa sjedi i plači te zovi đokera :kuri:

Naručio već dodatne filtere za gorivo, jer ovo gorivo (hebiga nije sve u INI i u Bosni sam ove godine par desetaka litara goriva tenkirao/potrošio) ima hebenih trunja sebe koje štopaju dizne :thumbdown: a i injektor da si netko ne umisli :P

Patak

...ugrađeno, još trebaju stiči šelne...

I led je tu :)

zorro

Citat: Patak  u Listopad 29, 2018, 19:17:19
...ugrađeno, još trebaju stiči šelne...

..i ja sam nekidan stavio..dao 25 kn. za nekakav trenutno najmanji u dućanu..onda nakon par dana naručio za 2-3 € 5 kom na yebayu ..nek ima i za Markana i za promjenit kad se uprlja
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: Patak  u Listopad 29, 2018, 19:17:19
...ugrađeno, još trebaju stiči šelne...

I led je tu :)

Ako je desno pipica, a lijevo odlazi u frgić, kaj nije naopak filter?  :misli: Gorivo mora ulazit u vanjski dio filtera da se vidi prljavštna.
Molim te daj link za ledicu.



zorro

Citat: Danijel 23  u Listopad 29, 2018, 19:43:11
Ako je desno pipica, a lijevo odlazi u frgić, kaj nije naopak filter?  :misli: Gorivo mora ulazit u vanjski dio filtera da se vidi prljavštna.

ak je tak kak pišeš..u pravu si  :huh:
Kod mene je pipica lijevo..a karb desno i ovako je okrenut kao kod Patka na fotki
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: Danijel 23  u Listopad 29, 2018, 19:43:11
Ako je desno pipica, a lijevo odlazi u frgić, kaj nije naopak filter?  :misli: Gorivo mora ulazit u vanjski dio filtera da se vidi prljavštna.
Molim te daj link za ledicu.



Acerbis tank ima pipicu lijevo i desno, ova desna (kak sijediš na motori/desna ruka) dolazi na "T" razdjelnik di se spaja s lijevom pipicom i cijev vodi u karburator. Gorivo prolazi kroz filter te pročišćeno ide dalje...Nema nigdje oznake za protok :(

Led;
https://www.aliexpress.com/item/New-18W-12V-LED-Work-Light-Bar-Spotlight-Flood-Lamp-Driving-Fog-Offroad-LED-Work-Car/32806743599.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.47284c4dmF6KEo


Danijel 23

Pa ne trebati oznaka.....koja svrha da je proziran filter nego da vidiš što imaš u spremniku goriva. A inače svim filterima dali zrak, ulje il nafta-gorva dolazi medij izvana.

zorro

ulaz goriva je u užem dijelu filtera..ovdi di su oznake 6 i 8 mm.

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

I mene je to zbunilo, na manjem filteru od 6 mm ima oznaka protoka. Prihvačam sugestije :thumbup:

Dosta sam se izjebao dok sam našao filter s ulazom/izlazom od 8mm i da je još razumne dimenzije :( za 6 mm ima ih hrpa.

Danijel 23

 :misli: e da. A zasto stavljaš duplo filtriranje? Jedan ti je dosta. Tebi treba onda separator vode.

zorro

Citat: Danijel 23  u Studeni 06, 2018, 20:44:52
:misli: e da. A zasto stavljaš duplo filtriranje? Jedan ti je dosta. Tebi treba onda separator vode.
filter u pipici ima samo takav naziv..inače nema veze s filtriranjem  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Iz iskustva filteri na pipicama tj. u rezervoaru se nisu pokazali dovoljnima još ovaj Mikuni osjetljiv pa od viška glava ne boli.

Danas dan za servis, izmijenio ulje u mašini, kočnicama, antifriz, zračni filter, svi kontakti našpricani s Wurt kontakt sprejem, magnet prekontroliran, očišćen rezervoar goriva, nova svjećica... Pali na zub :) Spremni za novu sezonu :ooda:

Ulio Motorex Formula 4T 15w50 bumo usporedili s dosadašnjom Motorex-om 10W40.

Danijel 23

Citat: Patak  u Studeni 10, 2018, 19:07:32
Iz iskustva filteri na pipicama tj. u rezervoaru se nisu pokazali dovoljnima još ovaj Mikuni osjetljiv pa od viška glava ne boli.

Danas dan za servis, izmijenio ulje u mašini, kočnicama, antifriz, zračni filter, svi kontakti našpricani s Wurt kontakt sprejem, magnet prekontroliran, očišćen rezervoar goriva, nova svjećica... Pali na zub :) Spremni za novu sezonu :ooda:

Ulio Motorex Formula 4T 15w50 bumo usporedili s dosadašnjom Motorex-om 10W40.
Kak kontroliraš magnet?

Patak

Citat: Danijel 23  u Studeni 10, 2018, 19:30:54
Kak kontroliraš magnet?

Otvorim, očistim, zategnem šarafe (koji znaju ispasti - "čitaj DRZ loctite mode") te provjerim napon...

Dobrom prijatelju prije mjesec dana ispo šaraf (imbus) te napravio kuršlus u magnetu, šteta 200 eu :'(