Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Je. Ali u kombinaciji 14/47. Posto meni zadnji lančanik ostaje isti....bum probo...tako je imao i bivši vlasnik ali je 13 bila oštečena,savinuti zubi.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Patak

ako ti ostaje 44 onda je OK.

Danijel 23


Danijel 23


Ublaživač/klizač lanca, ležaj 2 x 608 2RS

Danijel 23

Grešiš....ok zavisi o vožnji...ali za našu soft vožnju mislim da bu bio največi problem podmazat lanac.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Mrvicu sprobana 13ica  >:(  i vrlo sam zadovoljan. Čak se sad i nečuje lanac sa usmjerivačem i "novom" rolicom!





Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

Citat: gianni  u Studeni 04, 2017, 16:15:30
Gubim volju za kozom kad vidim da se stalno nekaj serafi   ;D
Meni se to neda, a nekoga veseli...

Uvijek možeš šarafati ako te veseli...ili ne moraš i zivo..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Nestabilne ti te nogice. Ako zapneš za koju, bit će DRZ ko ona vespa ns boku  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Studeni 04, 2017, 18:24:11
Nestabilne ti te nogice. Ako zapneš za koju, bit će DRZ ko ona vespa ns boku  :buahaha:
Ne ofaj!  :smajser: Ovo je ozbiljna, objektivna, tehnički potkovana, DRZovska, OFFerska tema!   :kava:

Danijel 23

Citat: agolac  u Studeni 04, 2017, 18:24:11
Nestabilne ti te nogice. Ako zapneš za koju, bit će DRZ ko ona vespa ns boku  :buahaha:
Mogao bi jednoga izprojektirat za kenjca pa bu možda bilo zaiteresiranih koji nemaju cetralni, a žele prezimit u vertikali. Može jedan Šefe?  :)

agolac

Citat: Danijel 23  u Studeni 04, 2017, 19:15:30
Mogao bi jednoga izprojektirat za kenjca pa bu možda bilo zaiteresiranih koji nemaju cetralni, a žele prezimit u vertikali. Može jedan Šefe?  :)

Može može :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gianni

 Gajba od pive je naj nosac za sumsku makinu  :)

Danijel 23


Patak


Danijel 23

To je veri soft....ko u periju!  :thumbup: