Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

Patak

Mislio sam ko Mrki sve staviti u kutiju i uzeti dan-dva godišnjeg pa montirati :gimme5:.

No nemam toliko vremena, previše sitnica je u igri pa krenio na posao. Dobrana sam se izjbao, hebem ti kinu i njihove jeftine cijene! 3 jebena sata sam montirao foot pegs, kasnije na brzinu ugradio rentahal gripove.

Pedale sjele savršeno, nisam mogao vjerovati kad malo bolje pogledam pre visoko se drže, ništ bušilicu u ruke i skidaj varove, kasnije ne paše opruga ... UPM, podešavam, savijam kad ono pukne,,, Izjebo sam se ko budala, uspio sam sve savršeno složiti, puno ugodnije se voziti nego s tvorničkima :thumbup: Vrijedilo je!


zorro

Takve fuziće i ja zemio na yebayu..i nisam imao tih tvojih problema..sjeli ko u Marinu  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Suki



Bravo Danijel :gimme5:, samo rokaj :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Patak



Čile, Patagonija  :-* :gimme5: jednoga dana...

zorro

Citat: Patak  u Studeni 22, 2017, 21:23:42
Čile, Patagonija 
..i ja ću na Patologiju..dok dočekam Čile..jel  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Studeni 22, 2017, 21:32:00
..i ja ću na Patologiju..dok dočekam Čile..jel  :)

heheh, :hellno:

Mogao bi ti u labaniju, kameru imaš, snimaš jako dobro...Novi hobby, možda i nešt zaradiš na netu :buahaha:

Danijel 23

Sad na  :blato: imam lanac  Signoru Reginu koja je pola puta, te gledam tko sta nudi. Ima tko kakaf prijedlog ciji lanac i lančanici, standard il nekaj laše, tj jel je to i isplativo?

Patak

DID lanac, provjerena kvaliteta, lančanici JT ili DID.

Standardni prijenos je čist OK nema toga što s njime nisam uspio proći. Ali uzeo sam zadnji lančanik od E modela (47) za hard da malo olakšam prijenos... Ponavljam pogledaj si "sprocket calculator" da znaš gdje si i u kojem smjeru ideš. 

Danijel 23

Citat: Patak  u Studeni 26, 2017, 11:21:59
DID lanac, provjerena kvaliteta, lančanici JT ili DID.

Standardni prijenos je čist OK nema toga što s njime nisam uspio proći. Ali uzeo sam zadnji lančanik od E modela (47) za hard da malo olakšam prijenos... Ponavljam pogledaj si "sprocket calculator" da znaš gdje si i u kojem smjeru ideš.
Dali imaš isti lanac za STD i Enduro kombinaciju lančanika?

Patak

Citat: Danijel 23  u Studeni 26, 2017, 11:43:55
Dali imaš isti lanac za STD i Enduro kombinaciju lančanika?

Što je STD? Samo mijenjam zadnji lančanik, original lanac (dužine 112 karika) zadovoljava moje izmjene lančanika (bilo u pitanju 14/15 ili odzada 45/47-49).

Danijel 23

STD...standard. ok, to je to!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Patak

Sad ono što mene zanima, uskoro ću i ja mijenjati lanac. Vidim da ima dvije vrste navedimo to kopči, prva se utisne (trebaš imati alat) a druga se samo zakopča.

Koja je prednost jedne, druge verzije? Može li ta kopčica ispasti?

zorro

Citat: Patak  u Studeni 26, 2017, 22:27:37
Sad ono što mene zanima, uskoro ću i ja mijenjati lanac. Vidim da ima dvije vrste navedimo to kopči, prva se utisne (trebaš imati alat) a druga se samo zakopča.

Koja je prednost jedne, druge verzije? Može li ta kopčica ispasti?
teško da može ispast ..jedino ak je okreneš naopako
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Studeni 26, 2017, 22:32:26
teško da može ispast ..jedino ak je okreneš naopako

Uzeo bi taj sistem jer mi se čini jednostavnijim za montažu/demontažu.

Ono što mene zanima koja je razlika između kopče i utisnute kajle (ako to tako mogu nazvati) na lancu osim jednostavnije montaže?