Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

Patak


Danijel 23


Patak


Danijel 23

Citat: Patak  u Studeni 29, 2017, 21:42:58
DID, naravno a koji drugi?!
A zašto nisi onda uzo  komlet sve od g. DIDa ak misliš da bolleg lanca nema ? Zar DID nezna radit lančanike. Pita jer imam iskustvo i to debelo kad ljudi uzimaju različite pločice od kočiina diska...oa više nema brenze. Svaki proizvođač radi za sebe pa tako i kanac/lančanik, diski/pličice il doboš/obloge.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Patak

Citat: Danijel 23  u Studeni 30, 2017, 05:43:23
A zašto nisi onda uzo  komlet sve od g. DIDa ak misliš da bolleg lanca nema ? Zar DID nezna radit lančanike. Pita jer imam iskustvo i to debelo kad ljudi uzimaju različite pločice od kočiina diska...oa više nema brenze. Svaki proizvođač radi za sebe pa tako i kanac/lančanik, diski/pličice il doboš/obloge.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Imam dva seta jedan "E" (JT) i "S" te uzeti ću DID-ov komplet (za "S") kad potrošim lanac.

Ne bi baš disk pločice stavljao u isti koš s lančanicima. Ipak se ovdje radi o kemijskim spojevima za dobivanje istih a lančanik je iz jednog matrijala dobiven...

Danijel 23

Citat: Patak  u Studeni 30, 2017, 09:24:14
Imam dva seta jedan "E" (JT) i "S" te uzeti ću DID-ov komplet (za "S") kad potrošim lanac.

Ne bi baš disk pločice stavljao u isti koš s lančanicima. Ipak se ovdje radi o kemijskim spojevima za dobivanje istih a lančanik je iz jednog matrijala dobiven...
čelika za termičko poboljšavanje ima bar 20 vrsta, a lančanuci se mogu proizvodit i od poboljšanog čelika.....a ima i njih toliko.....tak da nije to tak jednostavno ko koga liže...glođe i tko se po kome se vrti.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: Danijel 23  u Studeni 27, 2017, 13:19:46
Bilo bi dobro ak ima prednji orginal Suzuki sa gumom da bude tiši. :)  Onda bi bolje čuo čeperice kako tapkaju!
Evo, silent lančanik......


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Ajmo majstori.....
Ja sada imam kombinaciju 13/44-3,38
Enduro model lančanici 14/47-3,14
Strada model lančanici 15/44-2,93
SM model  lančanici      15/41-2,73
.........i kaj sad to znači mojih 3,38 nečega, jel to puno, ok, kaj?  :misli:

http://www.jtsprockets.com/fileadmin/files/jtgearratio.pdf

PS: Kaj treba gore stisnut od fukcija da se vidi PDF?

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


agolac

Citat: Danijel 23  u Studeni 30, 2017, 18:17:02
Digitron kaže:  Torque: +13.3%, Speed: -13.3%
I?

Znači lakše na zadnji, ali sporiji u konačnoj brzini...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

A šta ti želiš postići. Krajnju brzinu, jače čupanje :misli:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: Danijel 23  u Studeni 30, 2017, 18:17:02
Digitron kaže:  Torque: +13.3%, Speed: -13.3%
I?
Enduro od S modela ima:  torque +12,6, speed -12,6
SM od S modela ima: torque -7,3, speed +7,3