Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: zorro  u Prosinac 01, 2017, 09:10:22
Ne diram puno po ovjesu..naštelo sam ga nekak da bude optimalan i za šumu i asfalt..ko bi ga non stop drko ovisno o terenu  :-\ ..isto tak i dume ..ak ih preveć ispustim u šumi..onda kad izađem na asfalt neda mi se pumpat..tak da držim obje na 1.8-2.0 ..i kapela  :thumbup:

Da se razumijemo neprckam ja po ovjesu prije svake vožnje. Ali sam skontao da mi je krivo podešen....Uvelike se razlikuje moj i tvoj vjes, ne samo po duuužem hodu nego i po podešavanju, na drz-u se štela tri parametra i neka je samo jedan krivo podešen motor se drugačije ponaša.

Na kraju, knjige su napisane o toj problematici i kako ispravno podesiti.

Patak

Idemo dalje ;)

Mali makeover, stavit zadnji novi lančanik i lancu podario mladost. Vrati ga 5 godina unazad :). Prije sam ga podešavao na 5 stupnju (zatezao maticu) a sada na 2 :ooda:

agolac

Citat: Patak  u Prosinac 01, 2017, 19:01:28
Idemo dalje ;)

Mali makeover, stavit zadnji novi lančanik i lancu podario mladost. Vrati ga 5 godina unazad :). Prije sam ga podešavao na 5 stupnju (zatezao maticu) a sada na 2 :ooda:

Jako mi se sviđa ova fora za namještanje nategnutosti lanca. Zašto na svim motorima nije tako....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gianni


Patak

Citat: agolac  u Prosinac 01, 2017, 20:15:03
Jako mi se sviđa ova fora za namještanje nategnutosti lanca. Zašto na svim motorima nije tako....

Najbolje fora do kardana :smijeh: Suzuki :bravo:!

Danijel 23

Citat: gianni  u Prosinac 01, 2017, 20:17:26
To ja imam na Tomosu  :ooda:
Da...to samo imaju pravi motori!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Vinko

...

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

Gianni je stari planinar


Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Danijel 23


gianni

Da ima regu ja bi kupio, steta :huh:
Trazim neki enduro za male noFce kojega nije steta gonjati po planinskim putevima soft off road, hard enduro me vise ne zanima...
I da se dovezem do npr Velebita, priksa i kombi mi se ne navlace...

Danijel 23

Citat: gianni  u Prosinac 06, 2017, 11:24:25
Da ima regu ja bi kupio, steta :huh:
Trazim neki enduro za male noFce kojega nije steta gonjati po planinskim putevima soft off road, hard enduro me vise ne zanima...
I da se dovezem do npr Velebita, priksa i kombi mi se ne navlace...
Pa di ti živiš....kupi ga...i moj je žut DRZ....bumo skenirali moju klnjižicu....a regu ko pravi biker si zgubi u brzini!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


gianni


Vinko

Citat: Danijel 23  u Prosinac 06, 2017, 11:18:09
Zašto prodaješ DRZa?
Covjek se zaželi malo promjena, išel bi u smjeru više hard endura, 450 4T ili 300 2T....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

gianni

To je jako opasno i jako privlacno ;)
Jer tad kad sam bio mlad... to sam prosao....

zorro

Citat: Vinko  u Prosinac 06, 2017, 11:35:32
Covjek se zaželi malo promjena, išel bi u smjeru više hard endura, 450 4T ili 300 2T....
..huh..svaka čast ... :thumbup:  pazi se ..jebga   ;)
..i moje srce vazda vapi za tim  :'( ..al glava neda ..a tijelo i da hoće..nemre više  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: