Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

Patak

Kako je lijepo kad te poštar iznenadi :bravo:

Slijedi montaža :)

Osy

 :bravo: To su oni sa metalnim pojačanjem?

Danijel 23

  :thumbup: lijepo. Kaj ti je ono za natezat lanac?

Danijel 23

Aaaaaa sad sam vidio bolje na kompu, nije to za centriranje lanca-lančanaika. Pa rekao si da te ne jebe spuštanje tlakova u gumama radi boljeg gripa....ipak si se predomislio  :misli: pomalo pucač na HARD!  ;) :thumbup:

Patak

Jok, ne vidiš dobro ili neko je sjb kvalitetu slike. To je Motion Pro (samo najbolje) Rim lock :ooda:

Ne jebu mene tlakovi, to je za pičkice ja samo gasss....Oni koji se voze s menom znaju ;)

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 13, 2017, 19:43:07
Jok, ne vidiš dobro ili neko je sjb kvalitetu slike. To je Motion Pro (samo najbolje) Rim lock :ooda:

Ne jebu mene tlakovi, to je za pičkice ja samo gasss....Oni koji se voze s menom znaju ;)
A cemu služi rim lock?

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 13, 2017, 20:15:46
A cemu služi rim lock?

Kao što sam naziv kaže, zaključava gumu za felgu :ooda: tj. ne dozvoljava klizanje gume uz obruč uslijed pucanja zračnice.

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 13, 2017, 21:01:09
Kao što sam naziv kaže, zaključava gumu za felgu :ooda: tj. ne dozvoljava klizanje gume uz obruč uslijed pucanja zračnice.
Znači..kad ti pukne zračnica možeš pomalo do "prve kuče"...izvuč se iz šume?

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 13, 2017, 21:08:13
Znači..kad ti pukne zračnica možeš pomalo do "prve kuče"...izvuč se iz šume?

Da, iako to nije prvobitni cilj.

Vinko

Ima S model serijski rim lock na felgama?
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 13, 2017, 21:12:15
Da, iako to nije prvobitni cilj.
Ovo je cilj?
Citat: Patak  u Prosinac 13, 2017, 21:01:09
Kao što sam naziv kaže, zaključava gumu za felgu :ooda: tj. ne dozvoljava klizanje gume uz obruč uslijed pucanja zračnice.

Danijel 23

Citat: Vinko  u Prosinac 13, 2017, 21:24:32
Ima S model serijski rim lock na felgama?
Moj nema, a tvoj E jel ima?

Patak


Danijel 23

Ja sam si htio isto te lokote ugradit na set kotača sa čepericama....ali majstor Robert mi je objasnil svrhu lokota i reko ak se ne vozim ko Luka onda je to bačen novac.

Patak

Ne mogu vam opisati koliko sam zadovoljan s ovim handguards-ima :). Imao sam ih poprilično na raznim motorima i kad sam se zasitio kineza/švaba mislio sam uzeti nešt ozbiljnije naletim na jednu kopiju "Cycra". Kvaliteta vrhunska, od plastike do aluminija, usudim se reći da je ovo original (kina) bez naljepnice cyra :thumbup: