Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

Danijel 23


Vinko

Citat: zorro  u Siječanj 16, 2018, 22:12:36
ovo je samo društvo DRZ-u  ;)
Tako je, zutokljunac je jos uvijek tu.... :blato:
Ovo je jednostavno, uletilo kak se veli...pa reko ajd da probam, mislim da bi moglo biti zabavno i korisno za daljnju enduro voznju.....
Citat: Danijel 23  u Siječanj 16, 2018, 22:20:05
Koliko je to kila, 50?
:thumbup: :gimme5:
Ima 70 kg, tubless gume, nema akumulatora, sica  :smijeh:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Danijel 23

Citat: Vinko  u Siječanj 16, 2018, 22:36:39
Tako je, zutokljunac je jos uvijek tu.... :blato:
Ovo je jednostavno, uletilo kak se veli...pa reko ajd da probam, mislim da bi moglo biti zabavno i korisno za daljnju enduro voznju..... :thumbup: :gimme5:
Ima 70 kg, tubless gume, nema akumulatora, sica  :smijeh:
Pa šta je tu teško 70kg? Pa bolje da si uzo Tomosa automatika on ima 44 kg i sav je od pleha! Kolko to ima ks, ccm i koja je transmisija...ka se šalta?

zorro

gledam na googlu..ima 3 modela..125, 250 i 300 cm3 ..i koliko vidim ima mjenjač
http://www.sherco.com/motorcycle.html

..eh da sam mal mlađi i da nisam sjebo ruku  :-\ ima sam od davno želju poigrat se mal s tak nečim  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Citat: Danijel 23  u Siječanj 17, 2018, 05:53:31
Pa šta je tu teško 70kg? Pa bolje da si uzo Tomosa automatika on ima 44 kg i sav je od pleha! Kolko to ima ks, ccm i koja je transmisija...ka se šalta?
A kaj ti je 70 kg....točnije 69,5   :smijeh: to se brzo nakupi, motor nije uopće mali kak bi čovek rekel....
Model je Trial 2.9, najjači model, ima i manjih kubikaža...
Ima 5 brzina, 272 ccm, prve tri brzine su za trial, zadnje dvije su duže, da se odpeljaš od "poligona" do "poligona".....
Citat: zorro  u Siječanj 17, 2018, 07:54:57
gledam na googlu..ima 3 modela..125, 250 i 300 cm3 ..i koliko vidim ima mjenjač
http://www.sherco.com/motorcycle.html

..eh da sam mal mlađi i da nisam sjebo ruku  :-\ ima sam od davno želju poigrat se mal s tak nečim  :)
Zorro ak te put nanese dodji, probaj  :thumbup: :beer:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Citat: Vinko  u Siječanj 17, 2018, 08:09:00
.....Zorro ak te put nanese dodji, probaj  :thumbup: :beer:
..he drug moj..ne smijem si priuštiti više nezgodan pad s mjesta, a kamoli da se opet idem zajebavati..nisu više moje kosti kao sa 30-40  ;)
A to nije motor da probaš 1.-2.-3. .... ..to ak ne digneš na zadnji..ak se ne probaš popeti s njim na neku kamenčinu ili kladu..kao da ga nisi ni probao  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Kompletno rastavljen zadnji kočioni cilindr, detaljno očišten (ivasol i četkica za zube čine čuda), podmazane gumice, klip te novo ulje ...Ukratko puno bolje koči :gimme5:

Mrki

S čim si podmazivao gumice?

Patak



Tražio sam zelenu mast za takva sranja ali je nigdje nisam uspio naći nego neku standardnu (koja se razvlači ko med :smijeh:), sad kak se zove...služit će svrsi iako sam ju malo stavio toliko da klip utone u clinder.

Patak

Sad kada se javi Danijl će objasniti da li može i crna mast (grafitna ako sam dobro zapamtio) koja je samo za ležajeve...

Danijel 23


Litijeva mast. Ali nisu bitne toliko gumice veče metalni dio klipića i čeljusti koji se nalazi ispod zaštitne manžete. Zato je dobro ak je sve ok da ponekad ispod manžeta štrčneš malo WD 40.

Mrki



Sada si ja to lijepo zapišem, pa ako budem ikada radio znam...

Danijel 23

Citat: Mrki  u Siječanj 21, 2018, 10:29:09


Sada si ja to lijepo zapišem, pa ako budem ikada radio znam...
Glupani pamte, pametni pišu, kolege nazovu, a frendovi naprave roštilj!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Ajmo reč to bi bilo ugrubo....







Kontakt



Dugo svijetlo


Kratko svijetlo


Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Osy

Onak na prvu nije izgledalo simpatično, ali sad na motoru se baš lijepo uklopilo :thumbup: