[2017] ALPINITIS

Autor Ćoso, Srpanj 30, 2017, 05:24:31

« natrag - naprijed »

glažar

Citat: ljubo  u Kolovoz 01, 2017, 16:06:22
nekima je grupnjak dobar jer možeš zabušavati, ne primjeti se.

:gimme5: :bravo: To sam čekao mi koji imamo problem sa srcem nam ostane samo to legneš i kažeš ajde navali  :thumbup: :bravo:

glažar

Sada samo čekamo jel to i oni rade  :P :smijeh:

gogs

Citat: glažar  u Kolovoz 01, 2017, 13:08:39
Ajde kažite kada se vračate da se organizujem na poslu  i jeli vam treba spavanje  kod mene  :)
Idemo na more poslje....tako da najvjerojatnije ulazimo dole oko Trsta na Istru. Piva ostaje za neki drugi put



Poslano sa mog Tetrapaka. Ćoso prodaje Highway Pegs.. .ima u tržnici


gogs

Sad smo u Livignu.  Proveli dan ipo u Švicarskoj.  Užasna država za motoriste.....slikalo nas svako malo. Jebem im ograničenja i kamere....moj motor neće više tamo. Mada je pass od St. MORITZA do Livigna za 10





Poslano sa mog Tetrapaka. Ćoso prodaje Highway Pegs.. .ima u tržnici


Osy

Uh, na ovoj zadnjoj ste mi kiseli ko krastavci... Vjerojatno su kamere odradile svoje, pa nestao smijeh... :huh: Uglavnom, ne znam kako vi i kako ostali, ali mi u ekipi kad se vozimo dijelimo trošak kazne. Znači onaj kojeg uslika, jer naravno samo nadrapamo zbog brzine, trošak kazne podijelimo na broj osoba koje se trenutno voze :thumbup:
Ak si sam, jebajga...

Suki

...izgleda da Ćoso najviše zbraja u sebi...
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Biti će puno "skupih selfia" (mislim da nas je samo jednom kamera slikala iza leđa)
Lijepo je.



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Osy

E ove su već puno ljepše :thumbup:

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 02, 2017, 06:43:42
Uh, na ovoj zadnjoj ste mi kiseli ko krastavci... Vjerojatno su kamere odradile svoje, pa nestao smijeh... :huh: Uglavnom, ne znam kako vi i kako ostali, ali mi u ekipi kad se vozimo dijelimo trošak kazne. Znači onaj kojeg uslika, jer naravno samo nadrapamo zbog brzine, trošak kazne podijelimo na broj osoba koje se trenutno voze :thumbup:
Ak si sam, jebajga...

To im je fotka nakon kapućina u St.Moritzu ... cifra je da su kod nas mogli dva janjca pojesti+ 3 gajbe piva  :buahaha: :buahaha:

Špoki

Odlične fotke i vidi se da je uživancija svuda gdje ste prošli, bolje se sami slikavajte nego da vas moraju radari :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

Odlično :bravo:, uživancija :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

agolac

To ti je tako kad se voziš oko Bodensee  :) Naseljeno do jajca, kamera svaka tri metra. Moram priznati da se ne sjećam da sam ih vidio gore na prijevojima iznad 2000 m  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gogs

Evo malo friskih slika.....danas napadamo Dolomite

Poslano sa mog Tetrapaka. Ćoso prodaje Highway Pegs.. .ima u tržnici


JZ

Resia....mmmmmm.... :thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

zorro

super ova  :thumbup: ..el to bambusov selfi štap  :huh:  :smijeh:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: