1500 km uživancije

Autor Bagy, Svibanj 02, 2024, 13:59:46

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: Špoki  u Svibanj 05, 2024, 16:37:25Bagy :bravo: za krug :thumbup: Ako ti nije lego, onda je usto :smijeh:

Jučer sam (nakon 4000 km) skužio "Sport mode", bogami  drugi  motor!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Golileo

Sada imaš dva motora !
Po cijeni jednog!

Suki

Citat: Golileo  u Svibanj 05, 2024, 21:19:04Sada imaš dva motora !
Po cijeni jednog!

 :ooda:  :smijeh:
Ko zna, možda dođe i treći :) .

Znam jednog kojem je trebalo nekoliko godina da se upozna s motorom :-X
:moto2:

098 9232180

Bagy

Citat: Golileo  u Svibanj 05, 2024, 21:19:04Sada imaš dva motora !
Po cijeni jednog!

To ti dođe skoro k'o Dr.Jekyll i Mr.Hyde!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Suki  u Svibanj 05, 2024, 22:05:23:ooda:  :smijeh:
Ko zna, možda dođe i treći :) .

Znam jednog kojem je trebalo nekoliko godina da se upozna s motorom :-X
Sve je to ok..nismo svi isti u ničemu pa ni u tome. Meni recimo za bilo kakav motor/auto je dovoljno 15-ak min. ili isto toliko km. (15) da vozilo uferčim u 90 %.
Međutim problem je u tome što ljudi koji nemaju u sebi "to nešto" za vožnju..pokušavaju raditi iscrpne recenzije ciklistike motora, guma..padanja u zavoj itd.
E sad..oni koji ih ne znaju ili ne prate mogu biti vrlo lako zavarani jer takvi tipovi vozača nisu kompetentni da daju takve recenzije.
Poštujem ih kao takve..jer velim..nismo svi za sve stvoreni..tak da..vozi..uživaj..prezentiraj....  :thumbup:  ali o nekim stvarima za koje nisi.. bolje nemoj
 :blato:  :moto2:   
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Citat: zorro  u Danas u 09:06:38Sve je to ok..nismo svi isti u ničemu pa ni u tome. Meni recimo za bilo kakav motor/auto je dovoljno 15-ak min. ili isto toliko km. (15) da vozilo uferčim u 90 %.
Međutim problem je u tome što ljudi koji nemaju u sebi "to nešto" za vožnju..pokušavaju raditi iscrpne recenzije ciklistike motora, guma..padanja u zavoj itd.
E sad..oni koji ih ne znaju ili ne prate mogu biti vrlo lako zavarani jer takvi tipovi vozača nisu kompetentni da daju takve recenzije.
Poštujem ih kao takve..jer velim..nismo svi za sve stvoreni..tak da..vozi..uživaj..prezentiraj....    ali o nekim stvarima za koje nisi.. bolje nemoj
 :blato:  :moto2:
Kako se nahvaliti
A da se ne hvališ
U dva koraka

gianni