[2017] Alpe by agolac

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 19:48:42

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: jeeves  u Kolovoz 17, 2017, 17:42:14
Jedete što zgazite?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Da. Evo baš pregazili švajn i iztrančirali ju  :ooda:

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Šta mislite, koliko košta litra i po Pejo :)

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Na utakmici Osijek-PSV bila 40 kuna :huh:, al tamo sumnjam da je toliko, nekih cca 18 kuna, preračunato :thumbup:

agolac

Citat: Osy  u Kolovoz 17, 2017, 17:58:41
Na utakmici Osijek-PSV bila 40 kuna :huh:, al tamo sumnjam da je toliko, nekih cca 18 kuna, preračunato :thumbup:

0.5€ iliti cca 3.7 kn :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Biznis do jajca. Uvoz Peje i prodaja u Hrvata
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Osy  u Kolovoz 16, 2017, 07:26:42
A štaj sa zadnjim desnim žmigavcem...vidim neki selotejp, jel bilo malo u zavoju na bok...

Priviđa ti se. Nema selotejpa :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 17, 2017, 19:33:38
Priviđa ti se. Nema selotejpa :)
..šuti čovječe ..nek je gledao u žmigavce :thumbup: ..šta da se bazirao na topove  :-\  ..fejk čisti  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Još dvije s Manghena ali slikao Buggy. Nego ova druga, kad sam došao do vrha već je sve bilo u oblaku a bio sam pola minute iza (sljikavao niže) Buggy ju je kljiknuo u zadnji tren prije oblaka. Ponavljam i treću koja je dolje na zavoju ali već u oblaku da vidite razliku  :)





"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki


Stjepko

Bravo Andrej.Malo o somari,kako ti se čini poslije kenje po Alpama.

tibertov

To ti ja mogu odgovorit...jednostavno kao da uspređuješ f -16 i mig-21...s tim da je somara f-16  :smijeh:

jures

Citat: tibertov  u Kolovoz 18, 2017, 10:19:13
To ti ja mogu odgovorit...jednostavno kao da uspređuješ f -16 i mig-21...s tim da je somara f-16  :smijeh:
A sa drugim auspufom je kao airbus 380. Mozes ga otovoriti na puno a jos ide u drugoj u najvise serpentine iz zavoja
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

Eto vratili se. Skratili jedan dan jer se priča da kreće nevrijeme pa nam se nije dalo tlačit. Autoput nazad, bez kiše.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Par panoramica..

Passo Giovo



Manghen pass



Passo Stelvio


"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain