[2017] Alpe by agolac

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 19:48:42

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Lagani predah i papica uz put. Lijepi kameni stol...



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare


agolac

Timmelsjoch iliti passo Rombo











"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


fatboy

Nigdje na slikama ne vidim JZa...nesto sam krivo shvatio ili je ovaj postao stidljiv?

tibertov


agolac

Citat: fatboy  u Kolovoz 19, 2017, 22:42:57
Nigdje na slikama ne vidim JZa...nesto sam krivo shvatio ili je ovaj postao stidljiv?

On nije išao. Trebao je s drvom u Francusku ali i od toga je odustao. Spominjao je da planira đir po Austriji.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Ko mu je kriv! Nisam ni ja isao... ;)

tibertov

Odustao je od svega jer mu je potpuno nov GS crko :smijeh:

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 19, 2017, 22:46:42
Odustao je od svega jer mu je potpuno nov GS crko :smijeh:

Mogli bi sljedeće vikende malo lupat lokalne vožnjice?
2x litra i litra i dvjesto  :kava:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Onaj uspon na Passo Giovo me se posebno dojmio..Cesta je stvarno po mome guštu (vrištao sam od guštanja, a žena od straha )

A i ja baš pregledavam snimke



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !
(Prodajem Highway Pegs...ima u tržnici...)

agolac

Citat: Ćoso  u Kolovoz 20, 2017, 10:47:47
Onaj uspon na Passo Giovo me se posebno dojmio..Cesta je stvarno po mome guštu (vrištao sam od guštanja, a žena od straha )

A i ja baš pregledavam snimke



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !
(Prodajem Highway Pegs...ima u tržnici...)

Da, isto tako. I DL1000 je vrištao  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain