[2017] Alpe by agolac

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 19:48:42

« natrag - naprijed »

Osy

Potrošnja je nikakva, znači nije bilo nekog pegližona...Ja nisam nikad bio gore, pa ne znam uopće kako se vozi, al ovo je ništa... Koliko je mali onda trošio 4,5...

zizu

Bome ova moja dvojica na malom su bila oko 5.5 morali su ih poprilicno zavrtit  a moja litra uvijek 6 kako god se vozio :-)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Osy

Citat: zizu  u Kolovoz 20, 2017, 12:17:25
Bome ova moja dvojica na malom su bila oko 5.5 morali su ih poprilicno zavrtit  a moja litra uvijek 6 kako god se vozio :-)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
:thumbup:

zizu

Citat: Osy  u Kolovoz 20, 2017, 12:21:38

Moram priznat da ste mi poprilicno isli na k.... sa vasim somarama al sad kuzim i vise msli ne dolazi u obzir

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Osy

Citat: zizu  u Kolovoz 20, 2017, 12:24:57
Moram priznat da ste mi poprilicno isli na k.... sa vasim somarama al sad kuzim i vise msli ne dolazi u obzir

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Pa jbga, kad nisi vjerovao, al sve moraš prvo probati :thumbup:

jeeves

Citat: agolac  u Kolovoz 19, 2017, 22:54:07
E da. Potrošnja 5.85 :)


Bome skupa benzina 16.08

I ja koristim Fuelio

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

jeeves

Citat: zizu  u Kolovoz 20, 2017, 12:24:57
Moram priznat da ste mi poprilicno isli na k.... sa vasim somarama al sad kuzim i vise msli ne dolazi u obzir

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
E, zaboraviš na tih litru, litru i po razlike kad povuče ko vlak. Ja i sad sebe uhvatim kako se glupo nasmijem i rečem pička ti materina kad ga nakon nekog vremena odvrnem i osjetim kako ide
A onda promislim kako tek ide Multistrada...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Danijel 23

Citat: jeeves  u Kolovoz 20, 2017, 13:19:16
E, zaboraviš na tih litru, litru i po razlike kad povuče ko vlak. Ja i sad sebe uhvatim kako se glupo nasmijem i rečem pička ti materina kad ga nakon nekog vremena odvrnem i osjetim kako ide
A onda promislim kako tek ide Multistrada...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Tako je, a pogotovo kad s u dvoje. Samo leđero GaSssss....bez borbe i razvlaćenja!

zorro

Citat: zizu  u Kolovoz 20, 2017, 12:24:57
Moram priznat da ste mi poprilicno isli na k.... sa vasim somarama al sad kuzim i vise msli ne dolazi u obzir

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
:thumbup:  :-*
..da..nas 6-7 sa somarama na forum smo vam išli na k...c ..a vas 90 sa kenjama (tkzv kraljevima  :smijeh:) nama niste išli  :buahaha:

Sad čekam još i Zareta da se ispriča za ono svoju zadnju izjavu na .srednjaku" glede somare  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zizu



Citat: zorro  u Kolovoz 20, 2017, 14:47:00
  :-*
..da..nas 6-7 sa somarama na forum smo vam išli na k...c ..a vas 90 sa kenjama (tkzv kraljevima  :smijeh:) nama niste išli  :buahaha:




Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


zare

Citat: zorro  u Kolovoz 20, 2017, 14:47:00
:thumbup:  :-*
..da..nas 6-7 sa somarama na forum smo vam išli na k...c ..a vas 90 sa kenjama (tkzv kraljevima  :smijeh:) nama niste išli  :buahaha:

Sad čekam još i Zareta da se ispriča za ono svoju zadnju izjavu na .srednjaku" glede somare  :tongue:
Daj me podsjeti, jebu me godine

zorro

Citat: zare  u Kolovoz 20, 2017, 15:01:51
Daj me podsjeti, jebu me godine
a nemrem se sad ni ja doslovno sjetit..ipak sam ja mal stariji od tebe  :tongue: ..ak onaj naci nije izbrisao temu..jerbo mi se pari da je izjava bila na Tibijevoj temi..odi pogledaj na svoje postove pa ćeš vidjeti ..al u biti..nešto slično kao što je i Zizu napisao.
Ma mislim..sve ok ..al nemrem nikad zaboravit rasprave tipa..kak kenja može parirat somari u svemu  :huh:  :smijeh: 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

gle sad kad smo isli u Rumunjsku bil su mali, somara i GS i svi su odradili put bez greske
mali je bio prvi, a ja zadnji, s tim da sam ja imao par izleta da se ispusem  :) i da ju malo razgibam
al da somara ide, ideeee, i ono sto Đivo kaze kako ide multistrada

mislim da znam na koji post mislis, idem ga potraziti
i za kraj (gle cuda) volim vise somaru nego malog :)

zorro

Gle..ja sa ovim svojim mali konjićem od 50 konja ću odraditi svaki đir i sa somaram i GS-ovima..pogotovo ak je u ekipi OSy  :)
..al npr. kak mi se bilo vozit sa Sukijem i njegovom somarom..il kak mi se vozit sa freekovcima iz SB koji imaju skoro svi somare i više...e to samo ja znam   :zbunj:  ..a vrlo dobro zna i Gato koji je imao jedno vrijeme kenju kad se vozio s nama ..tak da..dajte molim vas..budimo realni  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 20, 2017, 15:45:29
Meni je Transalp trosio vise od FJR jer sam ga morao serafiti na gasu :ooda:

..ma nek troši kolko god hoće dok to "šarafljenje" po gasu vrijedi  :) :thumbup:
..al kad više ni to šarafljanje ne vrijedi..onda ga hebi  :zbunj: ..onda otpustiš..i tužno vičeš..somara je somara...yeeah  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: