P: Renault Scenic

Autor Ponti, Siječanj 10, 2021, 13:31:54

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: RoadRunner  u Siječanj 12, 2021, 00:45:40
To se kod francuskih i talijanskih uglavnom neće dogoditi, jer kad neki rijetki i dogura do te brojke, to se prepričava naraštajima i neminovno ulazi u legendu...   :smijeh:

Vidio sam ne jednog punta s kilometražom kojom se i mercedes može pohvaliti. A moj prethodni scenic je sada 20 godina, s preko 300.000 km, bez ikakvog kvara .... jednom mu je procurila pumpa vode, to je sve. Tako da Imotski-Kikaš-Bosna-krkan-Hercegovina priče ne drže vodu.

Ponti

Citat: Martin  u Siječanj 12, 2021, 06:57:14
Bosanac, Bosanac  :buahaha: :buahaha:

A ne, ne .... Ich bin Deutsche, zato. Radio sam na dobrosusjedskim odnosima i kupovao francuze, ali na kraju daj dite materi :smijeh:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: Ponti  u Siječanj 12, 2021, 08:46:17
Vidio sam ne jednog punta s kilometražom kojom se i mercedes može pohvaliti. A moj prethodni scenic je sada 20 godina, s preko 300.000 km, bez ikakvog kvara .... jednom mu je procurila pumpa vode, to je sve. Tako da Imotski-Kikaš-Bosna-krkan-Hercegovina priče ne drže vodu.
:ooda: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 12, 2021, 08:46:17
Tako da Imotski-Kikaš-Bosna-krkan-Hercegovina priče ne drže vodu.
:thumbup:  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

munja

Citat: Ponti  u Siječanj 12, 2021, 08:46:17
Vidio sam ne jednog punta s kilometražom kojom se i mercedes može pohvaliti. A moj prethodni scenic je sada 20 godina, s preko 300.000 km, bez ikakvog kvara .... jednom mu je procurila pumpa vode, to je sve. Tako da Imotski-Kikaš-Bosna-krkan-Hercegovina priče ne drže vodu.
Šta sam onda ja koji vozi samo Renault?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: munja  u Siječanj 12, 2021, 10:51:19
Šta sam onda ja koji vozi samo Renault?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk

ti si katino zlato  :buahaha:

gogs

Citat: munja  u Siječanj 12, 2021, 10:51:19
Šta sam onda ja koji vozi samo Renault?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk

Pa nije valjda da si sebi kupio captura  :buahaha:  ...dobro ti Ponti kaže.  :smijeh:

Ja kad slučajno od žene uzmem captura stavim crne naočale, kapu i masku...da me nitko ne prepozna.  :smijeh: :smijeh:

gianni

Citat: munja  u Siječanj 12, 2021, 10:51:19
Šta sam onda ja koji vozi samo Renault?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Pizdun  :-*
Jos i motor u bojama ljubavi imas

RoadRunner

Citat: Ponti  u Siječanj 12, 2021, 08:46:17
Vidio sam ne jednog punta s kilometražom kojom se i mercedes može pohvaliti. A moj prethodni scenic je sada 20 godina, s preko 300.000 km, bez ikakvog kvara .... jednom mu je procurila pumpa vode, to je sve. Tako da Imotski-Kikaš-Bosna-krkan-Hercegovina priče ne drže vodu.

Vjerujem i zato sam rekao da Se ponekad dogodi, ali eto ja ja sam dva  punta druge generacije imao vise puta zadovoljstvo skupljat po cesti i nakon tog krpat. Odlicno je to sto je jeftin za odrzavanje, ali da svako malo neka sitnica krepa, to je apsolutno slucaj bio.

Imao sam i jos imam u svom vlasnistvu razne brandove auta s kojima sam jako puno km odvozio i kolicina popravaka koja se kod njih mora odraditi je vrlo razlicita... svi od reda su uspjevali ili bi uspjeli  dohvatiti veliku kilometrazu, samo je pitanje uz koje troskove i koju zajebanciju.

Dakle, to nije krkanluk nego iskustvo iz prve ruke, a za razliku od motora zadnjih par godina, kilometraze koju odradim godisnje autom se ni profesionalni vozaci ne bi posramili. Cinjenica  da sve to placam iz svog dzepa i primjecujem razlike izmedu brandova, modela i zemlje porijekla mi pomazu da formiram misljenje...

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: munja  u Siječanj 12, 2021, 10:51:19
Šta sam onda ja koji vozi samo Renault?

..aha..eto ti sad  :buahaha: ,..pa ti ubuduće sračkaj s onom forom : ..el ima takvih muških  :belj:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RoadRunner

Primjeti da ja nigdje nisam rekao da su talijanski ili francuski auti losi. Samo sam sugerirao da nisu najsretniji izbor za ogromnu kilometrazu bez cestih popravaka. Dok je kilometraza relativno razumna, problema nece biti...Uostalom, svatko nek za svoje pare kupuje sto hoce.

Ja bih ih isto kupio opet, pod uvjetom da ide dalje od mene prije nego sranja krenu...

Ponti

Citat: RoadRunner  u Siječanj 12, 2021, 11:50:33
Primjeti da ja nigdje nisam rekao da su talijanski ili francuski auti losi. Samo sam sugerirao da nisu najsretniji izbor za ogromnu kilometrazu bez cestih popravaka. Dok je kilometraza relativno razumna, problema nece biti...Uostalom, svatko nek za svoje pare kupuje sto hoce.

Ja bih ih isto kupio opet, pod uvjetom da ide dalje od mene prije nego sranja krenu...

Ok, koja je marka auta po tvom iskustvu najbolja?