Suzuki V-Strom 800DE

Autor Bagy, Studeni 08, 2022, 10:40:20

« natrag - naprijed »

payser

Pa neznam,jedino čitam tubeless..ovaj definitivno ima bolji ovjes (DE),..
Update.Na test mi stiže Transalp novi na 10 dana,pa odma svježe informacije pustim tu

Grba

Tubeles da,ali 19 cola napred.
Ti si testiro ovog s 21 cola.
098 737 604

Bagy

mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Bagy  u Prosinac 06, 2023, 09:13:31A đe je test?



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

gianni


payser

Dakle...
za ove nestrpljive
800 de je u najmanju ruku jednak Tiger 900 Rally -ju..

Eto.Kratko i jasno..i to za šaku eura manje
800 DE je skrojen kao moderni ADV bike i iako nitko ne sumnja ipak je na road orijentaciju složen.
Zakucan je lagano naprijed,isto kao Tiger900.Ovjes mu je skrojen za oštar nastup..
   Znači,ladno pereš ekipu od 300 i kusur VIŠE ccm-a ..Quckshifter je na najvišoj razini do sada.To znači da nitko nije ni blizu.Zaista impresivno :sunce: tu se mogu sakriti svi iza njega,al svi..

     Šta to znači u konačnici
  To znači da se motor ponaša ko skalpel.Sve što mu baciš pod kotač ubija,ali za moj pojam prejako.
ATAS je klasični globetroter.I tu nema dileme.Ali je konj težak u mjestu i na mailim brzinama u  mjestu skoro za popizdit,i vobla
Naravno to ne kuži netko ko ima samo ATAS u garaži,ali kada mjenjaš kante non stop i guraš jedan kraj drugog priča dobija poučak.
  Najbliži je Tiger 900 i NORDEN901
Na Triumphu je težište dosta više u odnosu na Norden 901...i tu je 800 DE taman na pola puta između T900 i N901.
   Na cesti se ponaša ko cestovni mnotor,isto ko Africa sa nastupom snage,ali sa puno manje vobla prednjeg kraja.To na kraju plaćaš splash filingom.Ne pije rupe ko Honda.
  Motor je tu taman di teba bit.Jedina mana je i dalje jebeni šlauf,je bo ma ter ko god ga uguro u mid size adv bike..To je za extrem enduro motore i tu priča staje da ne ponavljam gradivo.

 Da brojim cente,800 DE je top izbor.Bez friziranja
Da imam koji dinar više uzeo bi Tiger 900 Rally da se kurčim,ali bi gorio ko picka iz makine kojoj nije riješen odvod toplog zraka.Znači kuhanje na 2
 Ako imam još koji dinar više uzmem Hondu Africu,zabole me za 50kg više,glumim baju koji pije rupe i boli ga kita,a van asfalta ne idem jer sam žedan i gladan.
  Norden 901 je jadan zaglavio taman ispred 800 DE i T900 Rally ali sranje nema konstantu tako da nikad neznaš dal će upalit iz prve,ili prepoznat ključ,ili javit da odeš do servisa,bezbveze...itd.A najgore kod njega je jedino gore od Triumpha  to što govno ima katalizator ispod amortizera točno na spoju zadnje vilice,i noga ti je ljubičasta od gorotine za toplog dijela godine.Znači toliko grije da svakji peti amortizer eksplodira doslovno.
 Eto ko ima 12500€ ni dinar više ima motor top..za ostale se pojam širi prilično,ali ništa više u praksi

     I da..
   još jedna bitna stavka.
   Strom,kao i svaki strom do sad pati od krize identinteta.Zgodan je ko Barbara Straisend.A eto,nije ni ona loša pica kad sagledaš sve,i ako nemaš što za yebat
    Utjeha je da zaista uživo izgleda puno bolje  :beer:

ovo je zato jer me već par njih davi ukrtako.
Test se kuva i dalje i to sa konkurecijom
Pusa

gianni

Bas me zanima tvoja usporedba TA 75 i DE 80 :misli:
Vecina šofera koji su probali,dali su puno vise bodova jednom modelu he je...

Grba

Top Payser,fala  :thumbup:
Btw, ušo bi ja Barbri ko viličar u paletu (u prošlom stoljeću doduše)  :smijeh:
098 737 604

fatboy

Citat: Grba  u Prosinac 07, 2023, 21:14:31Top Payser,fala  :thumbup:
Btw, ušo bi ja Barbri ko viličar u paletu (u prošlom stoljeću doduše)  :smijeh:

 :smijeh:  :smijeh:  :smijeh:

Suki

:moto2:

098 9232180

payser

Citat: Suki  u Prosinac 08, 2023, 10:24:24...Barbara je OKej :ooda: .

  Dam vam obojici broj opd ludare.Tu je blizu mene,fino kraj mora..

Suki

Citat: payser  u Prosinac 08, 2023, 14:34:26Dam vam obojici broj opd ludare.Tu je blizu mene,fino kraj mora..
Pod Barbara sam mislio na tog Stroma 800 :smijeh: . Od sada ga tako zovem.
:moto2:

098 9232180

Martin

Citat: Suki  u Prosinac 08, 2023, 10:24:24...Barbara je OKej :ooda: .
rekao bi moj direktor....kako se je*e??   :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Grba

098 737 604

payser

Ovo mi izgleda ko da si je iz novčanika izvadio da nam pokažeš..hmm