WRC PRIJAVE!!!

Autor jalni, Ožujak 18, 2024, 08:47:01

« natrag - naprijed »

munja

I ja bi u petak došao

Mrki

Citat: munja  u Ožujak 26, 2024, 19:04:02I ja bi u petak došao
Pa ti si se već prijavio za petak

Poslano sa mog SM-S911B koristeći Tapatalk

gianni

Citat: Mrki  u Ožujak 26, 2024, 19:35:40Pa ti si se već prijavio za petak

Poslano sa mog SM-S911B koristeći Tapatalk

2x=2x :smijeh:
Pisi i mene za Petek, pa kak bu :)

Bagy

mob: 095/573-6874

Golileo


Žandar

i ja bi se pridružio u petak ak ima mjesta  :pivo:

jalni

Citat: Žandar  u Travanj 04, 2024, 21:50:55i ja bi se pridružio u petak ak ima mjesta  :pivo:
Naće se mjesta!
Kuća nije tjesna ako čeljad nije bjesna!! :beer:
091 4410491

Branac

Citat: jalni  u Travanj 05, 2024, 06:20:02Naće se mjesta!
Kuća nije tjesna ako čeljad nije bjesna!! :beer:
Kakva je to kuća  za tolku čeljad (+30  :-\ )

Branac

Nemam trenutno laptop a na mobu mi je to tu mač problem, zato sam postavil tak glupo pitanje ( kak i obično  :smijeh: ) Sad sam tek videl za WRC... hebigaa starost ušla na velika vrata..

Saxi

Citat: Saxi  u Ožujak 21, 2024, 15:55:38Saxi
Bobi
Pero...
Verovatno u subotu stižemo
Nisam ljubitelj relija, ali mi se ne propušta fešta sa se vidim sa dragim prijateljima i da donesem još domaće rakije koja će da vas natera da se popnete do Meseca
Pero je otpao zbog obaveza porodičnih oko sahrane dragog prijatelja, ali na njegovo mesto uskače Dule koji bi da se u petak posle posla zaletimo, ali ću ja tek u četvrtak znati kad bih mogao krenuti tačno zbog delikatnih porodičnih obaveza, stariji mi nije baš najbolje i sa bivšom ženom trebamo uraditi pretrage pa ako nije kasno, krajem iduće nedelje da potvrdim vreme dolaska.

jalni

Citat: Branac  u Travanj 05, 2024, 09:22:08Kakva je to kuća  za tolku čeljad (+30  :-\ )
PLANINARSKA!!!! ;)
091 4410491

jalni

Citat: Saxi  u Travanj 05, 2024, 10:14:40Pero je otpao zbog obaveza porodičnih oko sahrane dragog prijatelja, ali na njegovo mesto uskače Dule koji bi da se u petak posle posla zaletimo, ali ću ja tek u četvrtak znati kad bih mogao krenuti tačno zbog delikatnih porodičnih obaveza, stariji mi nije baš najbolje i sa bivšom ženom trebamo uraditi pretrage pa ako nije kasno, krajem iduće nedelje da potvrdim vreme dolaska.
Ne brini, rješavaj ti svoje privatno, kad dođete, dobro ste došli!!! :beer:
091 4410491

zubakis

Citat: Saxi  u Travanj 05, 2024, 10:14:40Pero je otpao zbog obaveza porodičnih oko sahrane dragog prijatelja, ali na njegovo mesto uskače Dule koji bi da se u petak posle posla zaletimo, ali ću ja tek u četvrtak znati kad bih mogao krenuti tačno zbog delikatnih porodičnih obaveza, stariji mi nije baš najbolje i sa bivšom ženom trebamo uraditi pretrage pa ako nije kasno, krajem iduće nedelje da potvrdim vreme dolaska.
Samo ne zaboravi roze gumene čizme 😁