V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Vujce  u Siječanj 10, 2018, 12:48:46
Da pitam jos jednom dali datum za susret bjese za vikend 22-24.6.2018?
Jel to bese vikend kad spajate vas vjerski praznik to li je datum za susret u bugarsku koji vama odgovara?
...22.6.(petak) i 25.6 (ponedjeljak) su u HR neradni dani i najviše odgovaraju onima iz HR. Najduži su dani u godini i vjerojatnost ljepšeg vremena je veća nego u petom mjesecu.
Ponti se izjasnio da on i ekipa iz Dalmacije ne mogu ići u tom vremenu radi turističke sezone koja je već tada u punom jeku, pa navijaju za susret u petom mjesecu :thumbup:.

Treba se utvrditi koliki je to broj ljudi iz Dalmacije koji će ići u Bugarsku na susret da se zbog njih mijenja datum susreta.

:beer:
:moto2:

098 9232180

Lavandić

Citat: Suki  u Siječanj 10, 2018, 16:30:48
...22.6.(petak) i 25.6 (ponedjeljak) su u HR neradni dani i najviše odgovaraju onima iz HR. Najduži su dani u godini i vjerojatnost ljepšeg vremena je veća nego u petom mjesecu.
Ponti se izjasnio da on i ekipa iz Dalmacije ne mogu ići u tom vremenu radi turističke sezone koja je već tada u punom jeku, pa navijaju za susret u petom mjesecu [emoji106].

Treba se utvrditi koliki je to broj ljudi iz Dalmacije koji će ići u Bugarsku na susret da se zbog njih mijenja datum susreta.

[emoji481]
Pusti Pontija. Tko bude mogao i htio doći će. Uostalom u Dubrovniku i u St sezona počinje u 4. Mjesecu.

P. S. Uostalom treba vidjeti kad su jeftiniji letovi iz Frankfurta za Bugarsku i tome se prilagoditi.

zorro

Citat: Lavandić  u Siječanj 10, 2018, 16:50:58

P. S. Uostalom treba vidjeti kad su jeftiniji letovi iz Frankfurta za Bugarsku i tome se prilagoditi.
..a u PM  :buahaha:  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: zorro  u Siječanj 10, 2018, 16:57:47
..a u PM  :buahaha:  :ebudale:
Jebi ga, za Brela nije bilo jeftinih letova pa je taj susret sustavno bojkotirao. Pa da se ne bi ponovila ista situacija.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Pa vidiš da neće ni u Rimske jer ga mrzimo...čuj to...ja ne mrzim nikoga, ali da je svojim ponašanjem zasro situaciju, to je...samo treba skontat i doći mu iz dupeta u glavu da si je sam kriv...valjda će jednom i toga postat svjestan :ooda:

zare

Vujce, meni odgovara ako bog da vidimo se :thumbup:

Vujce

Znaci to je datum definitovno!OK hvala vama na odgovoru pisemo dalje kako ce biti!

zander

Sa nestrpljenjem cekamo plan za Bugarsku , sto pre to bolje , cini mi se.... :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

glažar

Vujice i meni odgovara  :thumbup:i bit če jedan lepi vikend za vožnju  četvrtak petak subota nedelja ponedeljek

  Susret Bugarska i nazad  i to nakon Slavonije opet SOLO :want: :want: :smijeh:

Možda nagovorim Ofija da ide samnom  :ooda: :shhh: :tongue:

jures

Citat: Vujce  u Siječanj 10, 2018, 21:05:58
Znaci to je datum definitovno!OK hvala vama na odgovoru pisemo dalje kako ce biti!
Pa to nije i pitanje, ja več rezervirao trajekt za ovaj vikend  :blato:
Bio lud, i prodao Stroma

Igor Mihajlik


Ovo je Juli objavio na starom forumu ..vidim da ovde nema

"Pozdrav,

Moto susret u Bugarskoj bit će održan 22. do 24. lipnja u Pamporovo.

Ovdje će se dodati pojedinosti o napretku organizacije.

Sretna Nova Godina i mnogi uspjesi koje vam želim.

Pamporovo se nalazi ovdje https://goo.gl/maps/zcsR4TyGLVq"

Lado je moj idol

Danijel 23

Možda mi sa ovog foruma nismo pozvani.  :)

fatboy

Citat: Danijel 23  u Siječanj 11, 2018, 14:16:32
Možda mi sa ovog foruma nismo pozvani.  :)

Ne griješit dušu...pozvani smo i te kako! Tu je Vujče oficir za vezu!  :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

zorro

Citat: Danijel 23  u Siječanj 11, 2018, 14:16:32
Možda mi sa ovog foruma nismo pozvani.  :)
kako god..tebi svejedno..ti si pozvan na onom  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Ljudi u Bugarskoj nemaju pojma o nasim pizdarijama s forumom