Pirelli Scorpion Trail 2

Autor agolac, Kolovoz 09, 2017, 15:31:26

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: tibertov  u Veljača 10, 2019, 20:44:52
Metzeler roadtec 01 obje made in Germany, kupljenje u motoboxu.
Je, kad nema muda da ti uvali, zna on tko si ti!  :vino:

tibertov


Danijel 23

Zna on tebe. Loš glas daleko se čuje!  :-*

Osy

Citat: tibertov  u Veljača 10, 2019, 20:44:52
Metzeler roadtec 01 obje made in Germany, kupljenje u motoboxu.
Koliko si napravio km?.Ime, molim te nemoj ti odgovorit :) :smijeh:

tibertov

0km..nisam ih jos stavio na motor.

Osy


fatboy

Metzler Tourance Next, 2018, prednja Germany, zadnja Kina...moto box
Ne ginu mi kose oči... :smijeh:

Mrki

Malo sam proučavao, Metzeler i Pirelli imaju tvornice u Kini.. i nema pravila od dakle ćeš dobiti gumu..

Saxi

Italijanski Pirelli je postao davno i većinski vlasnik nemačkog Metzelera, a onda ih je 2015 kupila velika kineska i ozbiljna firma ChemChina, tako da su se kineske gume vremenom počele praviti i u Kini. Nezvanično, po priči ovdašnjih motorista razlike između Made in China i Made in EU ima, da su navodno bolje te pravljenje u Evropi  :misli:

Mrki

Koliko sam ja proučavao žale seljudi  da se kineske teže montiraju, i da se brže troše (isti model gume jedina rezlika u mjestu proizvodnje)

Bagy

Citat: Mrki  u Veljača 11, 2019, 11:03:33
Koliko sam ja proučavao žale se ljudi  da se kineske teže montiraju, i da se brže troše (isti model gume jedina razlika u mjestu proizvodnje)

Ovo je malo teže dokazati. Jedino da vozač prođe istu dionicu (znači nekih 15,000 km) istim motorom sa istim tipom gume - samo proizvedenim u različitim tvornicama. :misli:  I tako 3-4 puta...

mob: 095/573-6874

Osy

Da li je moguće da se te kineske prodaju i u zemljama Zapadne Europe, tipa Njemačke? Mislim, kao ono, Nutella za njih i za nas

iviccaa

Prodaju se i u Njemackoj, pisao sam vec gore o tome.

Osy


Mrki

Moje su i naručene u Njemačkoj i isporučene tamo, pa je zadnja kineska..