Bmw R 1200 GS Adventure

Autor tibertov, Srpanj 31, 2017, 22:00:59

« natrag - naprijed »

tibertov

Pao Papuk bez ispaljenog metka :smijeh:

Ponti


Patak

Citat: tibertov  u Svibanj 11, 2018, 21:51:14
Pao Papuk bez ispaljenog metka :smijeh:

Moš mislit, prije će zvat assistent nego ispaliti metak :P

Nego ostavi se tipkovnice i baci na cijepanje :smijeh:

agolac

Citat: Ćoso  u Svibanj 11, 2018, 17:18:32
Baš šteta. Ovo je stvarno sramota za takav brand (radilo se tu o vozilu ili ovlaštenom servisu)  :thumbdown:
Jurice, poslije ćeš o tome razmišljati...sada spasi godišnjeg koliko je ostalo (i ne otvaraj Agolčeve poruke jer se samo naslađuje  :shhh:)...Pozdrav



Navodno se to ne događa na crvenim testnim modelima iz 2018  :-X

Ma bez brige, Jurica je meni ko brat kojeg nemam (imam seku  :))
On je mene zvao i pitao "E, da li se želiš naslađivati". Ja odmah odgovorio potvrdno  :ooda: :buahaha:
Zna on šta ja mislim o BMW drlima
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Suki  u Svibanj 11, 2018, 17:58:39
Ja još uvijek ne mogu vjerovat :huh:.

Pa sine, zar do sad, sve što znaš o tim kantama... vidi se da si Alfista  :buahaha: :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Šteta šta nisam bio blizu. GS Rescue Team majica bi se pokaza u pravom svjetlu. Gogs  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Citat: Patak  u Svibanj 11, 2018, 21:31:59
Kakva vožnja, guštaje baci se na rezanje/cijepanje drva dok ne presuše :buahaha:

Priznajem da sam i ja prvo primjetio drva!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Jurce ..žao mi je..baš si izgleda pehist  :thumbdown:
Pa jebate..Glažar već drugog GS--pravi kilometre i kilometre ..i nije imao nikad nekakvih većih problema (bar nije pisao kolko se sjećam )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Svibanj 11, 2018, 22:41:22
Jurce ..žao mi je..baš si izgleda pehist  :thumbdown:
Pa jebate..Glažar već drugog GS--pravi kilometre i kilometre ..i nije imao nikad nekakvih većih problema (bar nije pisao kolko se sjećam )

To je zato šta oni to skrivaju  :smijeh: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Da i ja sam cuo da je glažar vec 4 puta mjenjao kardan

agolac

Ja samo znam da bi ja toliko srao u gaće da s BMWom idem na put da negdje ne prdne da je samo to dovoljan razlog da ga nikad ni ne pogledam. Ducati, Aprilia, premija motori. Tomos je vrh za BMW. Prije s njime na put  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ducati i Aprilia daj nemoj me hebat :smijeh:

Grba

Tibi spremil drva za lomaču...
Al ne treba ti tolko, malo benzina, šibica i gori drlo ko luk na masti  :smijeh:
098 737 604

Zoran

Da mu se nije ovako nesto dogodilo

Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!