Mašina za malog stroma

Autor bmaras7, Veljača 06, 2020, 19:58:11

« natrag - naprijed »

bmaras7

Trazim masinu za suzuki 650 dl. 2004.

Ako neko ima ili zna nekog ko ima. Bio bih puno zahvalan na informacijama... Pozdrav iz siska

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk


Osy

Ovaj izašao na Fejsu...ide za dijelove, mislim da je ista mašina kao za tvoj, ali još provjeri...

zorro

a šta nije lakše link staviti neg 2 screenshota  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bmaras7

Citat: Osy  u Veljača 06, 2020, 20:27:52
Ovaj izašao na Fejsu...ide za dijelove, mislim da je ista mašina kao za tvoj, ali još provjeri...
Nepase provjereno vec


Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk


Mrki

Pozdrav..
Inače neki red je da se novi članovi predstave u temi predviđenoj za to.. ;)

http://vstrom-klv.eu/index.php/board,22.0.html

bmaras7

Citat: Mrki  u Veljača 06, 2020, 22:37:14
Pozdrav..
Inače neki red je da se novi članovi predstave u temi predviđenoj za to.. ;)

http://vstrom-klv.eu/index.php/board,22.0.html
Mislio sam da sam se predstavio, al ocito nisam.... Evo trcim na link

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk


bajki

Tu ti vjerovatno odgovara i mašina od SV 650, samo preseliš ožićenje sa starog motora na "novi", isto tako ti odgovara i motor od Stroma 650 2005, a ove novije ti neodgovaraju.

Osy

Probaj još potražiti u dks belica...oni imaju par Stromova za dijelove, pa možda imaju i mašinu

dks.moto@ gmail.com

Renči

Pozdrav,
neki kvar imaš pa mjenjaš mašinu?
Golileo ima mašinu na kojoj je puknul ventil i razbil klip i glavu, i kao takvu ju prodaje!
On je nabavio mašinu od SVa sa malo km iz Njemačke za cca 800€.
Ugradili smo ju gore i radi bez problema !
LP
ovdje ti je post o tome.
http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,1790.0.html

bmaras7

Citat: Renči  u Veljača 07, 2020, 08:35:30
Pozdrav,
neki kvar imaš pa mjenjaš mašinu?
Golileo ima mašinu na kojoj je puknul ventil i razbil klip i glavu, i kao takvu ju prodaje!
On je nabavio mašinu od SVa sa malo km iz Njemačke za cca 800€.
Ugradili smo ju gore i radi bez problema !
LP
Od mog stromica je masina ok za sada... To trazim za kolegu, njegov motor ima puno km i prosvirao je jedan klip, a vec dugo mu i ulje trosi. Jednostavno motor je dao svoje. Sad bi on stavio drugu masinu a ovu staru, danas-sutra generalno uredio

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk


Renči

Mislim da mu se ne isplati uređivati mašinu, jer su ti djelovi jako skupi, plus posao i opet imaš mašinu koja prešla dosta km, jer nečeće mjenjati baš sve.
Golileo je, uz male probleme, uzeo mašinu kod Rollfa u njemačkoj za 800€ .
mašina je bila tražena za DL 650, a ovaj mu je poslao mašinu od SV650 sa nekakvih 20tkm. S obzirom da nema nigdje, ni na stranim forumima, nijednog posta o zamjeni tih mašina, bilo je malo panike, ali je na kraju sve ispalo OK.
Mislm da je napravil od tada jedno 2 ili 3 tkm bez ikakvih problema. Dapače, ide ko metak!

bmaras7

Citat: Renči  u Veljača 07, 2020, 08:55:25
Mislim da mu se ne isplati uređivati mašinu, jer su ti djelovi jako skupi, plus posao i opet imaš mašinu koja prešla dosta km, jer nečeće mjenjati baš sve.
Golileo je, uz male probleme, uzeo mašinu kod Rollfa u njemačkoj za 800€ .
mašina je bila tražena za DL 650, a ovaj mu je poslao mašinu od SV650 sa nekakvih 20tkm. S obzirom da nema nigdje, ni na stranim forumima, nijednog posta o zamjeni tih mašina, bilo je malo panike, ali je na kraju sve ispalo OK.
Mislm da je napravil od tada jedno 2 ili 3 tkm bez ikakvih problema. Dapače, ide ko metak!
Cuo sam za tog svabu, jel imas neki njegov kontakt

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk


Renči

 ja nemam.
Imaju Agolac i Golileo, a možda još netko!

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bmaras7