Saxi i ekipa

Autor Saxi, Svibanj 01, 2018, 20:24:10

« natrag - naprijed »

keko

 :buahaha: bogme me iznenadio  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

To su majice iz perioda kad se nekoliko drugara entuzijasta našlo sa željom da napravimo nešto nađe lično a sprdamo se na sve one namunjene moto eksperte u kožnim odelima i sa tetovažama, I tako nastade Ride or Hide sa natpisom NESVRSTANI jebi ga ipak sam ja bio Titov pionir, koji je izbačen iz saveza omladinaca pred kraj osnovne škole zbog neprimerenog ponašanja

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


cisco

Citat: Saxi  u Svibanj 03, 2018, 21:46:19
To su majice iz perioda kad se nekoliko drugara entuzijasta našlo sa željom da napravimo nešto nađe lično a sprdamo se na sve one namunjene moto eksperte u kožnim odelima i sa tetovažama, I tako nastade Ride or Hide sa natpisom NESVRSTANI jebi ga ipak sam ja bio Titov pionir, koji je izbačen iz saveza omladinaca pred kraj osnovne škole zbog neprimerenog ponašanja

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


:misli:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Saxi

Sa očeve strane imao sam Deda Voju, u drugom svetskom ratu obišao sve logore, i kraj dočekao u Mathauzenu u logoru a onda ubrzo po dolasku odveden na Goli Otok, u 2 navrata po nekoliko godina ️ a sa majčine strane, rođeni brat Pavluško Imširović je bio jedan od vođa studentskih protesta 1968, a ja iz sprdnje budem izabran za predsednika škole ispred komunističke omladine, pa sam imao vazda nekih (ne)primerenih pitanja pa su odlučili da nisam politički podoban i izbacilo me ukazom nekih seronja na visokom položaju a ukaz se čitao u školi pred svima da me posrame a ja bio ponosan, a moji kod kuće rasli kao kvasac što sam okončao svoju političku karijeru

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Ponti

Citat: Saxi  u Svibanj 03, 2018, 22:00:53
Sa očeve strane imao sam Deda Voju, u drugom svetskom ratu obišao sve logore, i kraj dočekao u Mathauzenu u logoru a onda ubrzo po dolasku odveden na Goli Otok, u 2 navrata po nekoliko godina ️ a sa majčine strane, rođeni brat Pavluško Imširović je bio jedan od vođa studentskih protesta 1968, a ja iz sprdnje budem izabran za predsednika škole ispred komunističke omladine, pa sam imao vazda nekih (ne)primerenih pitanja pa su odlučili da nisam politički podoban i izbacilo me ukazom nekih seronja na visokom položaju a ukaz se čitao u školi pred svima da me posrame a ja bio ponosan, a moji kod kuće rasli kao kvasac što sam okončao svoju političku karijeru

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Da na vlast dođe Pepeljuga, Klaudija Šifer i Snjeguljica ti bi i njima bio ljuta opozicija :smijeh: :smijeh:

Saxi

Pored krš rupa (to je onaj deo priče kad puta više nema nego ima, sve izgrebano, rupe na sve strane, rizle za izvoz a radnika i mašina nigde) po obroncima planina zapadne Srbije, pretežno Povlena i Tare lepo smo se proveli i od kiše bežali i utekli, mnogo lepim predelima se posle vozili sa Doktorom Daretom i njegovim kumom, izgubili se i završili u kamenolomu Vučje sledeći vođu puta Bobana koji se pobrinuo da prašinom nahrani mene a ja dobrog Galeta duplom porcijom , pa smo se opet pronašli i zazalili što još ne lutamo , kroz kamenolom Vučje prošli, pa gasirali i kući se dovukli sve preskakajuci neke Bemwejdzije, Drka(T)džije i jednog veselog polismena ...
Hvala na društvi, klopi, skitanju, ludovanju i Peri što me trpeo 200km kao suvozača dok smo iz Beograda stigli do štale u Mokroj Gori i nastavili dalje
Ajde Bobane istresi i proberi materijala kojeg si snimao sve vreme, pa da napravimo film kao Kusta što je radio nekada

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: