2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

Vujce

1.Borce Cupetreski XL
2.Mile Cupetreski XXL
-cetvorokrevetni apartman

Freshman

Citat: agolac  u Veljača 22, 2019, 19:07:25
Trenutno stanje. Provjerite je li sve štima. Ako ne vičite, makar i opet  :smijeh:

Imaš dva puta šifre apartmana od A2-6 do A2-10. Nadam se da se ne radi o overbookingu istih apartmana nego samo o grešci pri upisu šifara apartmana  :)

agolac

:thumbup: provjerim s bettyem koliko ih točno imamo. U više navrata su se dodavali...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Je, jedan red apartmana mi je višak. Brišem... U primncipu i betty vodi računa o tome tako da je nemoguće overbookat...
Hvala  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Trenutno stanje. Uskoro smo puni do čepa. Molim vas da provjerite sve podatke. Tko nije na listi za majice a želi neka se javi.




"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Evo spiska za majice, postavio sam ga već jednom, ali se ne pronalazim na spisku, možda zato što sam previše izgubljen [emoji39]
Ali sad kad mi je Martin poslao stalak, uvek znam gde sam [emoji23]

1x XL muska
1x L muška
1x M muška
1x M ženska

Suki

Mala pretumbacija sa smještajem :).

Ipak odustajem od amartmana s pedejima :tongue: i rezerviram onaj jedan A2 što je ostao :gimme5: :thumbup:. Dolazi i moj zdravi razum M :-*.
Ujedno sa prijavljujem i za još jednu žensku majicu veličine S.

Akontacija plaćena :kava:
:moto2:

098 9232180

Black Betty

Dans zovem tetu iz bookinga da zatvorimo prijave pa čemo lagano dalje....
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Ajde fala qrtzu da se nešto novo događa, već tema zamrla ;)

Suki

...još samo da se Agolac probudi, dođe sebi i ažurira popis prijavljenih i popis za majice :shhh: :prrr:
:moto2:

098 9232180

Saxi

Armija ljudi se prijavila, biće fešta na najjače, samo jos uspavani lepotan da se probudi i ažurira spiskove, da se ne pomesamo sa tuđim ženama [emoji39]

Black Betty

Nije zamrla,muljamo,lažemo,svašta nešta kombiniramo....
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: Black Betty  u Ožujak 15, 2019, 08:42:27
Nije zamrla,muljamo,lažemo,svašta nešta kombiniramo....
Vidim ugleda si se na mene  :smijeh:

Black Betty

Ti si mi zvijezda vodilja,jedino tako moš nešto napravit kod nas....
Prepostavka je majka zajeba

agolac

Će ažuriram. Bio sam malo prezaposlen. BB ima sve, ja sam samo vizualna prezentacija. Osim orga tima ne zaboravimo totalnu legendu koja mora naštancati sve te majice. Gogs  :klanjase: Hvala ti :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain