2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

Saxi

Odličan video, a čim staviš Strom i istarske predele to je dobitna kombinacija [emoji8]

tibertov

Zašto piše susret u Puli kad je susret u Medulinu  :P

sasaa

Citat: tibertov  u Travanj 22, 2019, 08:19:01
Zašto piše susret u Puli kad je susret u Medulinu  :P

to je tu negdje  :)
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

zander

Postovane kolege imam nameru da Jadranskom magistralom putujem prema Medulinu. Sve usput manje vise znam i planiram i neko spavanje usput....ali muci me da Split nisam video Dioklecijanovu palatu :want: i taj stari deo grada pa s toga pitam ima li neko ko bi posvetio sat vremena meni i mojoj dragoj kao i mom motorcicu da napravimo samo kratku turu ne bi li to snimio i obisao...kava i pice na moj racun...
Bilo da ima bilo da nema nikog, hvala na paznji :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Citat: tibertov  u Travanj 22, 2019, 08:19:01
Zašto piše susret u Puli kad je susret u Medulinu  :P

Sad bi ti stija sve znat...
Prepostavka je majka zajeba

tonciv666

Nema od toga ništa[emoji2958][emoji16]

zubakis

Citat: zander  u Travanj 24, 2019, 13:26:27
Postovane kolege imam nameru da Jadranskom magistralom putujem prema Medulinu. Sve usput manje vise znam i planiram i neko spavanje usput....ali muci me da Split nisam video Dioklecijanovu palatu :want: i taj stari deo grada pa s toga pitam ima li neko ko bi posvetio sat vremena meni i mojoj dragoj kao i mom motorcicu da napravimo samo kratku turu ne bi li to snimio i obisao...kava i pice na moj racun...
Bilo da ima bilo da nema nikog, hvala na paznji [emoji106]
Koji datum bi bija u Splitu?

zubakis


Ponti

Citat: zander  u Travanj 24, 2019, 13:26:27
Postovane kolege imam nameru da Jadranskom magistralom putujem prema Medulinu. Sve usput manje vise znam i planiram i neko spavanje usput....ali muci me da Split nisam video Dioklecijanovu palatu :want: i taj stari deo grada pa s toga pitam ima li neko ko bi posvetio sat vremena meni i mojoj dragoj kao i mom motorcicu da napravimo samo kratku turu ne bi li to snimio i obisao...kava i pice na moj racun...
Bilo da ima bilo da nema nikog, hvala na paznji :thumbup:

Ako ti Zubakis bude pokazivao samo ćeš birtije vidit  :smijeh: :smijeh:

Ćoso

Citat: zander  u Travanj 24, 2019, 13:26:27
Postovane kolege imam nameru da Jadranskom magistralom putujem prema Medulinu. Sve usput manje vise znam i planiram i neko spavanje usput....ali muci me da Split nisam video Dioklecijanovu palatu :want: i taj stari deo grada pa s toga pitam ima li neko ko bi posvetio sat vremena meni i mojoj dragoj kao i mom motorcicu da napravimo samo kratku turu ne bi li to snimio i obisao...kava i pice na moj racun...
Bilo da ima bilo da nema nikog, hvala na paznji :thumbup:
Sat vremena nije dosta. Uzmi najmanje 2 i lagano (ispijanje kave na rivi s cvikama na glavi je ritual od sat vremena (pola sata čekaš konobara [emoji23]))


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zubakis

Citat: Ponti  u Travanj 24, 2019, 16:55:38
Ako ti Zubakis bude pokazivao samo ćeš birtije vidit  :smijeh: :smijeh:
[emoji23] razbojniČe.

Ponti

Citat: zubakis  u Travanj 24, 2019, 20:21:18
[emoji23] razbojniČe.

:smijeh:

I reci istinu o sfingi na Peristilu, kako su ju stari splićani ukrali u Egiptu, nemoj uljepšavati :buahaha:

zander

E jeste blesavi jabaji ga... :smijeh: cuj pola sata cekas konobara, pa to je normalno valjda :ooda:kada je guzva

Okvirni datum je 22.5. jer bih posle toga otisao u Primosten na spavanje ili okolinu.....iskreno ne verujem u neku frku , ali nikad se nezna....prihvatam sve sugestije oko kafe oko piva i mesta za sedenje ili razgledanje///

Sfinga???? :misli: neznam nista o tome :huh:

Zubakis hvala!
Cika Zuba :ooda: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Travanj 24, 2019, 21:17:44
E jeste blesavi jabaji ga... :smijeh: cuj pola sata cekas konobara, pa to je normalno valjda :ooda:kada je guzva

Okvirni datum je 22.5. jer bih posle toga otisao u Primosten na spavanje ili okolinu.....iskreno ne verujem u neku frku , ali nikad se nezna....prihvatam sve sugestije oko kafe oko piva i mesta za sedenje ili razgledanje///

Sfinga???? :misli: neznam nista o tome :huh:

Zubakis hvala!
Cika Zuba :ooda: :buahaha:

Sfinge i one granitne stupove ispred katedrale je dovukao Dioklecijan iz Egipta. Volio je egipatsku kulturu pa si je i "dom za starost" uredio s tim egipatskim umjetninama.



Inače Split ti je super, samo pazi da ti bemveja ne bace u more :buahaha: .... zezam, neće biti ništa .... jedino je problem ako imaš naljepnicu Crvene Zvezde, onda je u moru 100%  :buahaha:

zander

A Partizan? Pa ovde niko ne nosi takve nalepnice jer bi ga ili jedni ili drugi prevrnuli ko od sale :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED