2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

Defendglory

Pozdrav, jel moguće naručiti još majice za susret  :misli:? Ako je, narucio bi 2komada, 1 zenska S plus 1 muska L ...hvalaa  :beer:

gogs

Citat: Defendglory  u Travanj 24, 2019, 21:42:22
Pozdrav, jel moguće naručiti još majice za susret  :misli:? Ako je, narucio bi 2komada, 1 zenska S plus 1 muska L ...hvalaa  :beer:

Disi ti sused dosad?  :smijeh:

.....napravit ćemo.  L imam svakako al za S nisam ziher. 


Ćoso

Citat: Ponti  u Travanj 24, 2019, 21:25:28
Sfinge i one granitne stupove ispred katedrale je dovukao Dioklecijan iz Egipta. Volio je egipatsku kulturu pa si je i "dom za starost"...
Ma jok...To je on nosio dalje, ali ga neka lijenost udarila i ostavio to u Splitu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

agolac

Upišem sve javljene u prijašnjim postovima i one koji se jave do kraja tjedna. SVI KOJI DOLAZITE, PROVJERITE DA LI STE NA LISTI ZA MAJICE. U NEDJELJU 28.04, GAME OVER. Da ne spamamo temu, šaljite mi PP. Oni koji su već prijavili ne trebalu slati jer ću ih dodati. Samo oni koji nisu ili žele dodatne majice, šaljite mi PP.

Gogs je kralj. A kralj će sad da se naštanca  :-\

Hvala ti Gogs  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: agolac  u Travanj 25, 2019, 02:12:18
Gogs je kralj. A kralj će sad da se naštanca  :-\

Hvala ti Gogs  :thumbup:

...eh da su bar djeca u pitanju :), a ne majice :bzvz:...
:moto2:

098 9232180

Defendglory

Citat: gogs  u Travanj 24, 2019, 22:19:22
Disi ti sused dosad?  :smijeh:

.....napravit ćemo.  L imam svakako al za S nisam ziher.
Ej susjed, ma novi posao uzeo danak :D ..al napomenuo sam sefu da sad kako dolazi ljepse vrijeme dolazi da cu manje raditi...tako da sam cesce na forumu i cesti :D ..i birtiji :D ..thnx za majice ;)

Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk


Osy

Jab naručio za Ajbia, veličina L, valjda :) :smijeh:

Lavandić

Citat: zander  u Travanj 24, 2019, 21:17:44
E jeste blesavi jabaji ga... :smijeh: cuj pola sata cekas konobara, pa to je normalno valjda :ooda:kada je guzva

Okvirni datum je 22.5. jer bih posle toga otisao u Primosten na spavanje ili okolinu.....iskreno ne verujem u neku frku , ali nikad se nezna....prihvatam sve sugestije oko kafe oko piva i mesta za sedenje ili razgledanje///

Sfinga???? :misli: neznam nista o tome :huh:

Zubakis hvala!
Cika Zuba :ooda: :buahaha:
Javi se! Broj imaš!!! Zubakis je iz Kaštela, može ti pokazat cementaru, susjedine kokoši...

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


jeeves

Citat: Lavandić  u Travanj 25, 2019, 09:06:42
Javi se! Broj imaš!!! Zubakis je iz Kaštela, može ti pokazat cementaru, susjedine kokoši...

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
...mjesto gdje su ukrali bager neku večer...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


zander

Hvala Lava znaci da cu videti i stubove i sfingu i cementaru, a koke cemo pojesti :buahaha: :buahaha:

Bice sve super cujemo se i hvala :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: Lavandić  u Travanj 25, 2019, 09:06:42
Zubakis je iz Kaštela, može ti pokazat cementaru, susjedine kokoši...

:buahaha:  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: agolac  u Travanj 25, 2019, 02:12:18
Upišem sve javljene u prijašnjim postovima i one koji se jave do kraja tjedna. SVI KOJI DOLAZITE, PROVJERITE DA LI STE NA LISTI ZA MAJICE. U NEDJELJU 28.04, GAME OVER. Da ne spamamo temu, šaljite mi PP. Oni koji su već prijavili ne trebalu slati jer ću ih dodati. Samo oni koji nisu ili žele dodatne majice, šaljite mi PP.

Gogs je kralj. A kralj će sad da se naštanca  :-\

Hvala ti Gogs  :thumbup:

:beer:  :beer:

Citat: Defendglory  u Travanj 25, 2019, 06:43:43
Ej susjed, ma novi posao uzeo danak :D ..al napomenuo sam sefu da sad kako dolazi ljepse vrijeme dolazi da cu manje raditi...tako da sam cesce na forumu i cesti :D ..i birtiji :D ..thnx za majice ;)

Jebo rad, nitko se od rada nije obogatio.  ;)


zubakis

Citat: Lavandić  u Travanj 25, 2019, 09:06:42
Javi se! Broj imaš!!! Zubakis je iz Kaštela, može ti pokazat cementaru, susjedine kokoši...

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Zander, Lavandin ti je vlaj, a takvi su ovde poznati da se razume u povijest Splita isto ko u kvantnu fiziku.  :smijeh:
Za motor se ne brini. Mi ovde ne krademo motore,nego bagere kako je Đivo naglasija. GSove ostavljamo na cesti s starim željezom, akumulatorima, mašinama ....,pa dođu neki fini dečki i odvedu to na otpad.
Računaj da se vidimo  :gimme5:

Osy

Citat: zubakis  u Travanj 25, 2019, 12:22:45
Zander, Lavandin ti je vlaj, a takvi su ovde poznati da se razume u povijest Splita isto ko u kvantnu fiziku.  :smijeh:
Za motor se ne brini. Mi ovde ne krademo motore,nego bagere kako je Đivo naglasija. GSove ostavljamo na cesti s starim željezom, akumulatorima, mašinama ....,pa dođu neki fini dečki i odvedu to na otpad.
Računaj da se vidimo  :gimme5:
Može odmah i koji zub da ti popravi :thumbup:

zander

I ti i Lava ste dobro drustvo...bilo bi mi drago da posedimo malo na Rivi....

Citat: Osy  u Travanj 25, 2019, 12:27:23
Može odmah i koji zub da ti popravi :thumbup:

Ne radim tada . Na odmoru sam  :ooda:
A i Lavina supruga je moja kolegica :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED