2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

fatboy

Zubakisu nije problem vozit po kisi, vec ga pati sto slike na kamerama nece biti dovoljno ostre... :smijeh:

SirOliver

Citat: fatboy  u Svibanj 11, 2019, 10:45:42
Zubakisu nije problem vozit po kisi, vec ga pati sto slike na kamerama nece biti dovoljno ostre... :smijeh:
tablice će biti u koferima :thumbup:
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Black Betty

Dragi forumaši....

Iznimno mi je drago što ste prihvatili da se susret održi u Istarskoj županiji,nadam se du ču ispunit vaša očekivanja i da če proteći sve u naiboljem redu,svima želi siguran i sretan put do vaše-naše destinacije...


Prilikom dolaska na recepciju ja ču vas dočekat i srediti čemo račune i situaciju vezanu za uplatu za vaše apartmane.

Moram napomenut da če plaćanje bit isključivo u Kunama i gotovinom....

Prijavljeni smo kao grupa i tako se mora izvršit uplata....

Za sve nejasnoće stojim na raspolaganju

Black Betty
Prepostavka je majka zajeba

Suki

...od tolko recepcionarki :want:, tebe ću gledat na recepciji :strah:...
:moto2:

098 9232180

zander

Kartice ne vaze znaci! Dobro je  da si najavio  :thumbup:

Koji je kurs Evro/HRK orijentaciono?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Citat: zander  u Svibanj 15, 2019, 11:52:22
Kartice ne vaze znaci! Dobro je  da si najavio  :thumbup:

Koji je kurs Evro/HRK orijentaciono?

Ako ti je kartica tekućeg računa u nekoj od banaka koje su pod stranim bankama (kao i ove kod nas) onda ti je najbolji tečaj, na takvom bankomatu u HR dići gotovinu. I najmanje problema... :thumbup:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Svibanj 15, 2019, 11:52:22
Kartice ne vaze znaci! Dobro je  da si najavio  :thumbup:

Koji je kurs Evro/HRK orijentaciono?

1 euro  =  7.4 kn
:moto2:

098 9232180

zander

To je kod vas gore :thumbup:, a kod primoraca je sigurno manje...barem su mene tako peljesili na Peljescu  :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Špoki

Ak nemaš pare, možeš to isplatiti društveno korisnim radom, vjerujem da je Betty već pripremio alat za takve :smijeh: ...najbolje na bankomat i uzimaj kolko "šef" traži :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Black Betty

Citat: Špoki  u Svibanj 15, 2019, 12:53:16
Ak nemaš pare, možeš to isplatiti društveno korisnim radom, vjerujem da je Betty već pripremio alat za takve :smijeh: ...najbolje na bankomat i uzimaj kolko "šef" traži :thumbup:

Ma ne beri brigu,imam asa u rukavu....




Zubakis :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

zubakis

Citat: zander  u Svibanj 15, 2019, 12:41:17
To je kod vas gore [emoji106], a kod primoraca je sigurno manje...barem su mene tako peljesili na Peljescu  :buahaha:
To su ti otočani banda obicna. Pogotovo taj dio Peljesac, Korcula.... [emoji23][emoji23]

zubakis



Citat: Black Betty  u Svibanj 15, 2019, 11:31:36
Dragi forumaši....

Iznimno mi je drago što ste prihvatili da se susret održi u Istarskoj županiji.....

Black Betty

Prihvatili smo mi vraga. Ko ti je moga rec da necemo u Istru kad si navalija ka gluvi na telefon. [emoji23][emoji23][emoji23].
Bilo nas je straj da se ne rasplaces ka malo dite pa smo te pustili da se malo igras organizatora. [emoji39]

Black Betty

U Apartmanu imate posteljinu,deke, i peškire,ormare,pločice, kvake na svim vratima i pogled kroz prozor......
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Citat: zubakis  u Svibanj 15, 2019, 13:07:42

Prihvatili smo mi vraga. Ko ti je moga rec da necemo u Istru kad si navalija ka gluvi na telefon. [emoji23][emoji23][emoji23].
Bilo nas je straj da se ne rasplaces ka malo dite pa smo te pustili da se malo igras organizatora. [emoji39]


And down we go......


Zubakis,Zubakis.... >:D >:D :prrr:
Prepostavka je majka zajeba