2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: Osy  u Svibanj 20, 2019, 17:23:15
Svojedobno je jedan forumaš na susretu utjerao najbolji motor u predvorje hotela i u sitne sate turirao Akrapoviča... :) :smijeh:
Neman Akrapa, al iman volje u kasne sate turirat. Sta vise popijem vise volje iman [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

beli

ha, vidim to se  'pravo' zakuhalo izgleda, dakle  svakako treba biti oprezan  :huh: ..... aj  dobro onda
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Citat: zubakis  u Svibanj 20, 2019, 17:40:01
Neman Akrapa, al iman volje u kasne sate turirat. Sta vise popijem vise volje iman [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Znači da ponesem rakiju

zubakis

Citat: Osy  u Svibanj 20, 2019, 17:45:06
Znači da ponesem rakiju
Nemoj ako  Boga znaš. Vidi sta mi je manijak nikidan posla da nosi... [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Martin

Citat: zubakis  u Svibanj 20, 2019, 17:55:22
Nemoj ako  Boga znaš. Vidi sta mi je manijak nikidan posla da nosi... [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
tata ti je manijak  :P :smijeh:

:misli: tko je rekao da to sve ide, ja sam se samo hvalio.....nešto ala Ponti sa onim satom  :butt: :butt:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

beli

dođi do mene da napunim pljosku s tom kruškom ako je još ima, tj. ako bi me slučajno na putu zabolio zub, a i znaš da moraš uzet onaj ključ za filter i četku za lanac  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Sacekaj profesionalca. Sa papagajkama sam virtuoz. :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

Citat: zander  u Svibanj 20, 2019, 19:19:38
Sacekaj profesionalca. Sa papagajkama sam virtuoz. :ooda:
neeeee, neeee  :smijeh: robna razmjena, ja njemu ključ, on meni krušku ..... nema šarafljenja ni papagajki  :blato: (al vidim da je zbriso' s horizonta  :'( )
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

fatboy


Martin

Citat: beli  u Svibanj 20, 2019, 19:38:13
neeeee, neeee  :smijeh: robna razmjena, ja njemu ključ, on meni krušku ..... nema šarafljenja ni papagajki  :blato: (al vidim da je zbriso' s horizonta  :'( )
nisam zbrisao....tucam, ovaj tu sam

riknuo mi laptop, pa tražim djelove po Kini  :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

beli

pa jel ne možeš od mene uzet kofere i fino, kao sav normalan svijet, odpeljat laptop majstoru ?  :ooda:  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Citat: beli  u Svibanj 20, 2019, 20:03:46
btw. di ste trenutno ?

Jos uvek u MNE a i sutra ... kisa, pa malo kise, pa stane...pa opet kisa...planovi za Ostrog propali kao i neka druzenja ovuda....ali nadam se od srede boljem vremenu jer krecem ka gore :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

 :thumbup: (vjerojatno nisi planirao Sisak, a i bolje, evo gledam dnevnik, gradom hara 'svrab' ...  :misli:  zapravo koga svbi nek se češe  :) ) .... sretno dalje  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu