2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

Stjepko


Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

damjandugi

I ja bi došao ako bude negdje mjesta.

Black Betty

Da,da,dogovori se sa Stjepkom ako imaju šta slobodno
Prepostavka je majka zajeba

Macak

Znaći dvokrevetnih nema, ja i moja bolja polovica ipak želimo imati barem neku svoju slobodu,,, tako da mi ovo u 4/5 krevetnom app baš i ne igra. No mi bi ipak došli u Pulu i podružili se sa vama ali u svom privatnom angažmanu, znaći postoji li opcija da se družimo i jedemo sa vama a da spavamo na nekom drugom mjestu.
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

Black Betty

Može,al moram se malo raspitat di bi mogli bit koji apartmani a i pogledaj na booking .com traži Medulin
Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Evo da prijavim da dolazi i nas nekoliko iz Srbije, samo da se prebrojimo i nadjemo žrtvu za uplatu avansa, nama sve odgovara, što jeftinije i što više u sobi da nas je, uz mogućnost da krevet delim sa nekim zgodnim mladim devojkama koje ne hrču i ne zvocaju, ali fino stenju i uzdišu [emoji16]

Macak

Citat: Black Betty  u Siječanj 05, 2019, 11:31:10
Može,al moram se malo raspitat di bi mogli bit koji apartmani a i pogledaj na booking .com traži Medulin
Imam ja mjesto bez brige budi.
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

Stjepko


jeeves

Citat: Stjepko  u Siječanj 05, 2019, 12:01:36
Damjane ti si četvrti  :bravo:
Super! Napunili apartman [emoji106]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Samo za usporedbu:

2 osobe u A2 apartmanima = 1320 kn za cijeli vikend
2 osobe koje su u A4 apartmanu sami = 1515 kn za cijeli vikend.

Nije neka ogromna razlika. Tako da, po meni slobodno udrite cijeli A4 za vas i ženu.

Jeftinije prolazi jedino ekipa koja na 4/5 dijelova dijele Apartmane. Mi koji smo u A2, slobodno možemo biti i u A4, nije velika razlika
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: agolac  u Siječanj 05, 2019, 13:34:15
Samo za usporedbu:

2 osobe u A2 apartmanima = 1320 kn za cijeli vikend
2 osobe koje su u A4 apartmanu sami = 1515 kn za cijeli vikend.

Nije neka ogromna razlika. Tako da, po meni slobodno udrite cijeli A4 za vas i ženu.

Jeftinije prolazi jedino ekipa koja na 4/5 dijelova dijele Apartmane. Mi koji smo u A2, slobodno možemo biti i u A4, nije velika razlika
To je cca 170€ za par za 2 noćenja s uključenom glazbom za feštu, cugom i svim ostalim sadržajima (koliko sam shvatio jedino nije pokriven ručak u subotu i majice)? Da li sam dobro shvatio?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

24.-26.05.2019


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Zubakis i Gogs, bit cemo tamo 2 noci, dogovorite se kad ce koji... >:(