2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

agolac

Evo dodao sam u prvi post. Pa samo vi recite ako šta fali, nema ljutnje. Popraviti/dodati će se. Nitko nije savršen :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ima tu sigurno još koje pitanje pa pitajte a ja pitam gospodu organizatore. Ja ne znam više od vas, odnosno čitam šta i vi.
Neke stvari meni nisu bitne pa ni ne pitam. Zato vi možete :thumbup:

P.S. Betty je na putu pa će odgovori biti mrvu sporiji
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: Ćoso  u Siječanj 05, 2019, 13:41:51
To je cca 170€ za par za 2 noćenja s uključenom glazbom za feštu, cugom i svim ostalim sadržajima (koliko sam shvatio jedino nije pokriven ručak u subotu i majice)? Da li sam dobro shvatio?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

...cuga nije u cijeni.
:moto2:

098 9232180

damjandugi

Citat: Stjepko  u Siječanj 05, 2019, 12:01:36
Damjane ti si četvrti  :bravo:

Super.Se vidimo.
Taman sa Dodom u apartmanu,da moževa pričat o energetiki.

Doda

Citat: damjandugi  u Siječanj 05, 2019, 15:05:10
Super.Se vidimo.
Taman sa Dodom u apartmanu,da moževa pričat o energetiki.

:gimme5:  :beer:
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

damjandugi

Citat: Saxi  u Siječanj 05, 2019, 11:33:32
Evo da prijavim da dolazi i nas nekoliko iz Srbije, samo da se prebrojimo i nadjemo žrtvu za uplatu avansa, nama sve odgovara, što jeftinije i što više u sobi da nas je, uz mogućnost da krevet delim sa nekim zgodnim mladim devojkama koje ne hrču i ne zvocaju, ali fino stenju i uzdišu [emoji16]

Baš bio voljeo,da vas puno dođje.Na bjb forumu vidim da vas ima svakim danom  sve više. :thumbup:

Saxi

Deset duša zajedno sa mnom stize, a i pare će sutra nadam se [emoji39]

agolac

Citat: Saxi  u Siječanj 06, 2019, 19:44:27
Deset duša zajedno sa mnom stize, a i pare će sutra nadam se [emoji39]

2xA4-5 apartmana?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Nego, vi koji ste se prijavili, da i to upišem u excel...recite mi koje su veličine majica koje želite, ako ih želite naravno jer se plaćaju dodatno.
Ako se ne varam njih će štancati Gogs :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

BožoLik

Citat: agolac  u Siječanj 06, 2019, 21:41:31
Nego, vi koji ste se prijavili, da i to upišem u excel...recite mi koje su veličine majica koje želite, ako ih želite naravno jer se plaćaju dodatno.
Ako se ne varam njih će štancati Gogs :beer:

Ako su majice samo muški brojevi onda za nas
Božolik L + žena S

agolac

Trenutno stanje....korigiram kad bude 100%

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Tyson

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Stjepko