2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

Tyson

Agolac, molim prepravka za mene i hanumu
Ja---- XL
Žena --- XL( ženski model)
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

BožoLik

Također ako može prepravka kod mene.
Stavi za ženu ipak M.  :ooda:

Tnx.

Saxi

Ja sam prijavio sebe i jos 10 duša, ali vidim na spisku samo 8 kreveta, ko je pogrešio [emoji16] ili ove sa BMW drlima ne računaš tj 2 u 1 da uštede za kardan i mast specijalnu za isti [emoji39]

agolac

Plan za Subotu su 3 rute na koje ćete svi imati mogućnost prijave, da ih možemo precizno organizirati.

Prva ruta će biti najkraća i ta grupa će moći najviše spavati te uz kratku vožnju doći do restorana.

Druga ruta će biti duža i obuhvatiti će nešto veći dio Istre.

Treća ruta će biti najduža i ona je za one koji žele obići najveći dio Istre u mogućem vremenu te će ta grupa kretati najranije ujutro. Rezervari moraju biti napunjeni i nikoga se ne čeka.

4. opcija je za one koji se neće nigdje micati iz kampa te će ili krenuti svojom osobnom rutom ili će jednostavno biti u kampu i odmarati. Ručak u subotu je predviđen za 14h te će sve tri rute biti prilagođene tome da konvergiraju u restoranu u to vrijeme.

U slučaju da se za pojedinu rutu iskaže velik interes, ona će biti organizirana na način da će manje grupe kretati u kraćim razmacima s ciljem da ne stvaramo gužve po cestama. Ako za neke od te tri rute uopće ne bude interesa, opet ćemo se prilagoditi te ih jednostavno ukinuti i fokusirati se na rute za koje postoji interes. No, sve rute će biti organizirane ako za njih bude interesa.

Rute će pratiti organizacijaski tim s jednim vozačem ispred koji vodi te jednim vozačem na začelju koji pazi da nema gubljenja. S obzirom da će grupe biti dovoljno velike te smo svi s ženama, nema nikakve jurnjave. Grupe za jurnjavu će se same organizirati. Ovo će biti turističke vožnje.

Rute će biti stavljene na forum i u Garmin obliku za one koji se žele sami organizirati iz bilo kojeg spomenutog ili nespomenutog razloga.

Detalji svih ruta će biti poznati ubrzo, čim ih konačno definiramo. S obzirom da smo mi tu "domaći", ideja je da uguramo što više zanimljivosti u zadano vremensko razdoblje do kada moramo biti na ručku.


Ovo ide i u prvi post. Stay tuned  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Saxi  u Siječanj 16, 2019, 23:31:15
Ja sam prijavio sebe i jos 10 duša, ali vidim na spisku samo 8 kreveta, ko je pogrešio [emoji16] ili ove sa BMW drlima ne računaš tj 2 u 1 da uštede za kardan i mast specijalnu za isti [emoji39]

Će modifikujem, ali dva su apartmana vaša.  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Sparky

XL za mene :-)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


Osy

Bravo organizatori, biti će nešto od vas izgleda, a i od susreta :thumbup: Ako nas bude puno u tzv. defileu-vožnji, samo da znate da morate prijaviti policiji ;)

Juli

Hello from Bulgaria,
A part of the Bulgarian team will be present at the meeting. For now, we do not know how many people will come. Maybe 10-12 people.
The advance payment can be paid when we come to the meeting in Rimske Terme in early March.  :thumbup:

gogs

Evo dogovoreno je s upravom o modelu majice. Tu vam je specifikacija veličina pa premjerite žene i ažurirajte ako treba. Max veličina je 3XL (jeb ga Fat) 
Ako je problem poslat ćemo Sukija pa će on mjeriti žene  :)




Ženska:


Muška:


Poslano sa mog Tetrapaka. Kupujem Highway Pegs.


Black Betty

Detalje čemo obijavit nešti prije susreta(vožnje),ostalo se polako kristalizira
Prepostavka je majka zajeba

damjandugi

Promjena plana.

Piši mene i moju ženu Svjetlanu negdje u apartma.

Damjandugi 3XL
Svjetlana XL

Vujce

Citat: Juli  u Siječanj 17, 2019, 08:36:27
Hello from Bulgaria,
A part of the Bulgarian team will be present at the meeting. For now, we do not know how many people will come. Maybe 10-12 people.
The advance payment can be paid when we come to the meeting in Rimske Terme in early March.  :thumbup:
Јули братко добредојде  :thumbup:

Vujce

1.Trifunon Igor-Fiko XL
2.Trufunova Ana-Ana L

-ceo cetvorokrevetni apartman!

Ponti

Citat: Vujce  u Siječanj 17, 2019, 20:02:44
Daj jedno bravo i za menadzera!  :P

Bravo i za bugarskog menađera  :)

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain