2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Mrki  u Veljača 17, 2019, 11:41:28
Pita me žena gdje idemo? Ja joj ne znam reći :D
Jel ima taj kamp ime? Ne piše nigdje u prvom postu..


PS: de prebacis Osy-a I njegovu gospođu i mene i moju u ona dva slobodna A2 apartmana..
Neću da budem s njim u apartmanu morati ću slušati hvalospjeve o svetoj kravi stalno :)

Reci joj da je to iznenađenje  :ebudale: :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Simpaticno izgleda  :) kamp sad gledeo neke slike ...ima prostora , simpaticne kucice, more blizu....samo  :sunce: da bude i milina! :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Ooookej, trenutno stanje.

Malo sam bio prezaposlen ovih dana tako da molim da pogledate izmjene te mi javite ako vidite greške. Obavezno provjerite i svoje majice.




"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Počeo sam i pisati tko je od kuda, čisto da složimo neku statistiku, ali ne mogu više to gledat, dosta za danas...

Također, vidite da smo dobili još A2 apartmana pa eto, ako se netko želi seljakati ili za nekog novog, još ima mjesta....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Evo spiska za majice, a gde da vidim kojih boja ima [emoji848] da znam da izaberem i karmin odgovarajući [emoji39]

1x XL muska
1x L muška
1x M muška
1x M ženska

Black Betty

Boja je super il ooodlična,eto biraj....
Prepostavka je majka zajeba

Osy

E tako je već bolje :) ko bi Mrkija izdržo :smijeh:

zander

Citat: Osy  u Veljača 19, 2019, 07:30:22
E tako je već bolje :) ko bi Mrkija izdržo :smijeh:

Dobro de...treba ljudima vremena sta si navalio.....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Lavandić

Piši Luka Odak, stavi ga s kim bilo u sobu. Majicu javim naknadno.

Edit : XL majica

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

damjandugi

Majice kod mene i žene važe veči brojevi.Jer sva dva puta na spisku.

ROGI

Prijavljujem se za + josh jednu maicu XXL
:gimme5:

agolac

Citat: Saxi  u Veljača 19, 2019, 00:00:17
Evo spiska za majice, a gde da vidim kojih boja ima [emoji848] da znam da izaberem i karmin odgovarajući [emoji39]

1x XL muska
1x L muška
1x M muška
1x M ženska

A za koga je to, koji apartman, ti imaš prijavljeno 11 ljudova bez imena. Daj neka imena za svu tu gospodu...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Trenutno stanje. Provjerite je li sve štima. Ako ne vičite, makar i opet  :smijeh:




"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu