Pirelli Scorpion Trail 2

Autor agolac, Kolovoz 09, 2017, 15:31:26

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Gledajući radar chart, trebale bi biti bolje nego Scorpion Trail I koje su meni bile super.... :kava:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

Pratim . Bravo za otvorene teme o pojedinim gumama. :kava:

Zoran

Prijatelj mi ih ima na BMW R1200GS prezadovoljan.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Neven

Meni odlične gume, po suhom i mokrom.
Trošim drugi set.

Ponti

Kližem s njima i po suhom i po mokrom. :grrr:


Ovo mi je treći set .... prvi, zadnji i nikad više  :smijeh: :smijeh:

Saxi

Posle Anakee 3 odlične gume, lepe jao lude za moj agresivni stil vožnje po putu dušu dale, e sad po gradu i ovim vrucinama gde se asfalt topi a sve živo curi po ulicama umeju da kliznu ali za put su fantazija, prešao sam oko 4000 i prezadovoljan :-)

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


keko

Citat: Saxi  u Kolovoz 09, 2017, 21:32:47
Posle Anakee 3 odlične gume, lepe jao lude za moj agresivni stil vožnje po putu dušu dale, e sad po gradu i ovim vrucinama gde se asfalt topi a sve živo curi po ulicama umeju da kliznu ali za put su fantazija, prešao sam oko 4000 i prezadovoljan :-)

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


..kako si bio zadovoljan sa MA3 i koliko si sa njima naparavio :kokice:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Zadovoljan nisam bio, malo bucnije od MA2, po kiši slabije, mogle su da pređu više od MA2 ali sam ih bacio sa nekih 14-15000 km, na početku 4 sezone su zamenjene drugim, u krivini pri obaranju i sportskoj vožnji nisu lepo ležale tj prijanjale kao MA2, 2 bi opet rado vozio ali 3 nikada više.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: Saxi  u Kolovoz 09, 2017, 21:50:46
Zadovoljan nisam bio, malo bucnije od MA2, po kiši slabije, mogle su da pređu više od MA2 ali sam ih bacio sa nekih 14-15000 km, na početku 4 sezone su zamenjene drugim, u krivini pri obaranju i sportskoj vožnji nisu lepo ležale tj prijanjale kao MA2, 2 bi opet rado vozio ali 3 nikada više.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Mislim da bi ti nakon Scorpion Trail MA2 bio smeće :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Nije bas drastično lošiji ali ovom sam gumom više zadovoljan svakako I na Anakee se ne vraćam to je sigurno.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zizu

I ja imam scorpion trail 2 i zasad sam zadovoljan napravio nekih 4500km, samo po gradu mi malo leti zadnji kraj al mozda nije tolko do guma kolko do mene tj jos ponekad zabravim da imam somaru

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Saxi

Pošto sam na planini do pre 2 dana bio i bez motora, dosao u grad poslovno, vrućina, sparina, i eto povoda da sinoc provozam drugarovu somaru, stari model... pa naspram mog malog ovo tako skače djipa, tuče korpa kao ruske kaćuše, zadnji točak nestalan... brzo sam mu vratio a on kaže što se ne voziš, ma reko batali me fino ovog nervoznog motora, kao da sam uzjahao tempiranu bombu 🤥

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Citat: Saxi  u Kolovoz 10, 2017, 00:49:24
Pošto sam na planini do pre 2 dana bio i bez motora, dosao u grad poslovno, vrućina, sparina, i eto povoda da sinoc provozam drugarovu somaru, stari model... pa naspram mog malog ovo tako skače djipa, tuče korpa kao ruske kaćuše, zadnji točak nestalan... brzo sam mu vratio a on kaže što se ne voziš, ma reko batali me fino ovog nervoznog motora, kao da sam uzjahao tempiranu bombu 🤥

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

:buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain