Cyclops LED svjetla

Autor agolac, Rujan 23, 2017, 00:09:23

« natrag - naprijed »

Špoki

Jel to homologirano, jel se upisuje u prometnu :) kako je krenulo, morati će se i maglenke i crash bar isto upisivati i homologirati :-X  ali izgleda zvjerski :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

jures

Ovo je glupo za stroma, jer ima kabal....šta čete bušiti rupo i s time pustiti vlagu unutra?

Ja več 4 godina upotrebljujem ovo (i na crvenom i sada) svijeti tako da se i BMWjaši voze zamnom....i ni jedan mi nije do sada blendao

https://www.ledperf.co.uk/h7-led-bulb-mini-size-p-15827.html

Cjela ide unutra, poklopac preko.
Bio lud, i prodao Stroma

zare

Citat: Ćoso  u Travanj 23, 2019, 10:11:17
Rekao sam ti ...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
:thumbup:

zare

Citat: Danijel 23  u Travanj 23, 2019, 11:17:11
A jel to legalno?
Nije, na tehničkom ih je zagledao i odveo me na uređaj za kontrolu snopa, ništa mi nije prigovorio ;)

zubakis

Citat: zare  u Travanj 23, 2019, 12:15:12
Nije, na tehničkom ih je zagledao i odveo me na uređaj za kontrolu snopa, ništa mi nije prigovorio ;)
U mene na tehničkom ih samo zanima koliki ti je snop novaca

tonciv666

Meni je na tehničkom danas reka da lipo svitli.. I da su mi dobre magkenke..

zander

U Srbiji traze atest za sve sto nije fabricki kao recimo kuka za vucenje , zatamnjena stakla, dodatne maglenke na dzipovima terencima, pa ko zna sta jos...za motore sam vec pisao..
OPENMINDED PEOPLE WANTED

bajki

Tako je i kod nas, samo je pitanje gdje ti progledaju kroz prste i puste bez toga.

Suki

Citat: tonciv666  u Travanj 23, 2019, 12:32:06
Meni je na tehničkom danas reka da lipo svitli.. I da su mi dobre magkenke..


:) :bravo: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: zare  u Travanj 23, 2019, 12:15:12
Nije, na tehničkom ih je zagledao i odveo me na uređaj za kontrolu snopa, ništa mi nije prigovorio ;)
:thumbup:

zander

Ljudi to je sve bolesno i namenjeno pljacki para od naroda. Imati kola je luksuz???? :buahaha: pa da li to moguce??? :-\ jeste yebiga kad narod ne izlazi na ulicu ko grci recimo.... tamo za 1 cent poskupi pirinac i odmah na ulicama milioni ljudi.... i vrate sve kako je bilo....na Balkanu ovuda toga nema pa zato sex po narodu...tj. Hebu narod...koji cuti...i trpi... :bzvz:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

jeeves



Citat: zander  u Travanj 23, 2019, 16:15:53
Ljudi to je sve bolesno i namenjeno pljacki para od naroda. Imati kola je luksuz???? :buahaha: pa da li to moguce??? :-\ jeste yebiga kad narod ne izlazi na ulicu ko grci recimo.... tamo za 1 cent poskupi pirinac i odmah na ulicama milioni ljudi.... i vrate sve kako je bilo....na Balkanu ovuda toga nema pa zato sex po narodu...tj. Hebu narod...koji cuti...i trpi... :bzvz:

Pa nije da nema ljudi kod vas na ulicama. Barem vikendima.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Ćoso

Citat: jeeves  u Travanj 23, 2019, 16:17:39

Pa nije da nema ljudi kod vas na ulicama. Barem vikendima.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Puni kafići


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: jeeves  u Travanj 23, 2019, 16:17:39

Pa nije da nema ljudi kod vas na ulicama. Barem vikendima.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

:smijeh: